Lista ocen Honda Prelude V 2.0 16V 133KM 98kW 1996-2001 (62) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaskier_88
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Z przodu bardzo dużo miejsca wygodnie się jeździ na krótke trasy w mieście jak i na długie ale z tyłu no niestety bardzo mało ale to autko sportowe o pięknej lini i za to je kocham nie mam rodziny swojej więc dla mnie jest idealne. Kocham Ją to moje największe wyznanie.
~honda prelude
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
z przodu jest wystarczajaco miejsca o tyl nie mozna sie czepiac bo jednak auto sportowe :-) alejesli chodzi o scislosc to spokojnie da sie pojechac w 4 osoby bez obolachy nog wielokrotnie jezdzilem w tyle osob dystanse ponad 100 kilometrowe.
~NIko
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
nie wierzę że ktoś kupując to auto oczekuje od niego miejsca z tyłu. 2 wysokie osoby i jedna niższa pokonały trasę o długości 400 km a ten najniższy z tyłu nawet nie narzekał... Ale on rzadko narzeka:). Generalnie auto raczej dla dwójki...
~Maverick
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Z przodu miejsca jak w mercedesie. Dla mnie IDEALNIE ! Jednak wydaje mi się, że kierowcy powyżej 180cm będą wadzić głową o podsufitkę - jest to samochód raczej dla średniaków niż dla wysokich. Z tyłu można się przejechać ale na pewno nie w długą trasę
~kierowca Trójmiasto
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
sportowe auto to nie możemy oczekiwać wygody jak w mercedesie czy audi, po prostu miejsca jak w sportowym samochodzie jest tyle ile trzeba,a uważam,że w hondzie znacznie lepiej niż konkurencji typu Eclipse,Celica
~Suchy19
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Pasażerów z tyłu bym nie woził. Dla kierowcy i pasażera z przodu wystarczająco miejsca. Dla osób wysokich problemem może być brak regulacji kierownicy w płaszczyźnie poziomej (bliżej dalej).(mam 190cm wzrostu)
~Krzysztof (Badyl)
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Dla dwóch osób z przodu idealnie i komfortowo. Z tyłu tragedia. Mam 182 cm i za mną już nikt nie usiądzie. Bagażnik mały. Jednak nie zapominajmy to jest autko sportowe a nie rodzinne kombi.
~Kamil
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Miejsca wystarczająco dla kierowcy i pasażerki!:) To nie auto rodzinne, więc tylne siedzenia awaryjnie, ale taki jest zamysł auta, więc narzekanie jest równie sensowne, jak to że ma tylko dwoje drzwi!
~szymon
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Mógłym dać 5 bo jeżdżę z przodu i mam 172 wzrostu. Czasami jednak wożę wysokich pasażerów i jest problem. Kierowcom o wzroście 180 i więcej - bardzo współczuję, chyba że mają szyberdach ;)
Dziennik kosztów dla Honda Prelude V 2.0 16V 133KM 98kW
8,8
10,6
~Cytrynoz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Miejsca z tyłu niewiele, ale wycieczki dało się objechać w czwórkę :) Zmieściłem nawet dwumetrowego kolegę za sobą. Mało miejsca miedzy fotelem a podłogą z tyłu.