Lista ocen Honda Prelude V 2.0 16V 133KM 98kW 1996-2001 (62) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaco78910
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Opisywałem to w ergonomii. Auto dla singla, a nie dla głowy rodziny (chyba, że jako drugie). Mimo, że jestem wysoki, mieszczę się w nim. A może już się przyzwyczaiłem? ...
~maro
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Jak na sportowe auto to normalnie,znowu porównam z poprzednikiem i tu duża zmiana ,osoby mają miejsce z tyłu na nogi,poprzednio było go brak więc spora poprawa :)
~Jarek_honda_fan
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Z przodu lotnisko, auto jest bardzo szerokie, ma długą maskę, miejsca na nogi z przodu, jak w mało którym wozie. Z tyłu da się normalnie podróżować, bez akrobacji itp. jest b.dobrze.
~Lukasz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
troszke mało miejsca nad głową- nie jeżdżę z położonym oparciem "na dresa", a mam ponad 185 cm - dlatego daje 4 reszta super. Z tyłu wiadomo - ale 2 szczupłe niunie wejdą::)
~Mikuś
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Standardowo jak to w coupe, z przodu miejsca dużo, ale z tyłu jest problem, oprócz kierowcy zmieszczą się maksymalnie 2 osoby od strony pasażera.
0,0
~Mati
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
No jeśli chodzi o pasażerów z tyłu to szału nie ma. Przy moim wzroście (189cm) fotel był na max odsunięty do tyły, więc za mną już nikt się nie mieścił.
~ObcyMKSB
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Jest to sportowe cupe więc z przodu wygoda i komfort a z tyłu mało miejsca ale za to kubełkowe siedzenia dla osób z tyłu bardzo opcja. Auto 4 osobowe.
~JAKIE
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu natomiast tył bardzo mało miejsca.Jestem bardzo wysoki i za mna nikt nie usiadzie.No ale to jest auto typu 2+2
~marcinwr
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Przestrzeni jest całkiem sporo w pierwszym rzędzie, w drugim jak to w aucie coupe. Wysokie osoby mogą czuć się nieswojo szczególnie w pozycji rajdowej ;)

Usterki Honda Prelude V

Honda Prelude V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ballack1984@wp.pl
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
z przodu jedzie sie super! mimo auta sportowego jest sporo miejsca za kierownica! a z tyłu!!! nie interesuje mnie to bo w końcu jestem kierowcą!