Lista ocen Honda Shuttle III (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~softman
Minivan 2.2 150KM 110kW
mimo przebiegu żadnych problemów wszystko standardowo! gumy na wahaczach, drążki stabilizacyjne itp łożysk jeszcze o dziwo nie ruszałem a po ostatnim przeglądzie sprawność amortyzatorów wynosiła 79% samochód kupiłem z przebiegiem 114000 km więc jestem pozytywnie zaskoczony
~rafkuc
Minivan 2.2 150KM 110kW
Przejechałem nim 140000km osobiscie i wymieniłem tarcze hamulców 1x, łączniki stabilizatora 4x, Koncówki drazków ukł. kierowniczego 1x, amortyzatory przednie 1x, tuleje wahacza tylnego z obu stron (to było najdrozsze 135 zł x 2) i czujnik ABS w tylnym kole 240 zł
~koperek_27@o2.pl
Minivan 2.2 150KM 110kW
Jeśli pilnujesz temperatury, a mechanik dokręcił wszystkie śruby (nie za mocno jak w moim przypadku, gdy śruba koła pasowego się urwała od naprężeń)i nie przeszkadzają Ci czasami jakieś skrzypienie plastiku (jak to japoniec), to tylko śmigać
~CEGŁA
Minivan 2.2 150KM 110kW
przejechałem 80tys km i .... żarówka się przepaliła tulejki gumowo metalowe poleciały manżeta pękła, przerywacz kierunkowskazów padł, wahacze przód do wymiany, + oleje klocki itd naprawdę super!!! w innych markach nie wygląda to tak różowo
~michał
Minivan 2.2 150KM 110kW
mam ją 3 lata przejechałem 80000 km i wymieniłem klocki hamulcowe nadmieniam że na zegarze jest ponad 300000 km byłem na przegladzie i kazałem dokładnie ją przejrzeć i Pan stwierdził że nie ma nic do wymiany a ja nic nie robiłem szokujące prawda
~Tomas
Minivan 2.2 150KM 110kW
Chyba powoli zbliza sie czas wymiany ukladu wydechowego. Pozatym czasami cos lubi poskrzypiec w kabinie co nieco irytuje jednak trudno to nazwac usterka.
~bootlagers
Minivan 2.2 150KM 110kW
pęknięty wąż układu chłodzenia i przeguby... ale przyczyną było raczej zastanie się auta...
~Paweł
Minivan 2.2 150KM 110kW
wymiana tulei stabilizatora 82zł za sztukę oryginalną. Nietypowe auto na nasztch drogach- brak zamienników
~Piotr
Minivan 2.3 150KM 110kW
jeżdżę tym autem niecały rok, więc za dużo nie mogę opisać.
~a miała byc primera
Minivan 2.3 150KM 110kW
mit hondy o niezawodności PADŁ !!!!!!