Lista ocen Honda Shuttle III (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koperek_27@o2.pl
Minivan 2.2 150KM 110kW
gdy próbowałem nauczyć się jeździć na LPG \"ekonomicznie\" to okazało się, że cała frajda znika a ja przejechałem jakieś 40 km mniej na zbiorniku (gaz zwykły BRC). Natomiast jak podepczesz na benzynie toooo można się zdziwić, ceny napraw zbliżone do normy, części eksploatacyjne - norma, nieeksploatacyjne - nie norma
~CEGŁA
Minivan 2.2 150KM 110kW
auto w warszawskich korkach połyka 15LPG/100km (instalacja sekwencyjna)na trasie 12LPG/100km rekompensatą są relatywnie nie drogie części (zamienniki!!)niekiedy trzeba być niezłym detektywem by je dopasować od innych HOND.
~softman
Minivan 2.2 150KM 110kW
jak na masę, pakowność, przestrzeń w środku i możliwości ergonomiczność oceniam na dobrą z silnikiem diesla pewnie byłaby to ciekawsza opcja (przynajmniej dla ludzi, ktorzy nie chcą gazu)
~michał
Minivan 2.2 150KM 110kW
jeżdżę na gazie i średnio spala po Warszawie i okolicy 12 - 13 l ale na trasie przy przelocie ok. 140 km/h wyszła nawet 10l gazu. rewelacja
~dzusek
Minivan 2.2 150KM 110kW
jezdze na gazie. na trasie wiecej jak 11 litrow gazu nie chce wiziasc po miescie 12 a na benzynie bardzo podobnie
~Tropi
Minivan 2.2 150KM 110kW
Nic się nie zepsuło.Oczywiście trzeba przeglądać regularnie tu i tam żeby zapobiegać wydatkom a nie "umęczyć wóz".
~rafkuc
Minivan 2.2 150KM 110kW
14l/100 km gazu w miescie 11l/100km gazu na trasie mam nie stety tzw. instalacje bez wtrysku nie wiem ile pali benzyny.
~Tomas
Minivan 2.2 150KM 110kW
Zużycie gazu niezaleznie od stylu jazdy ok 12,5l. Na jednym baku tzn. 50l przejezdzam zawsze ok 430km
~dareck75@gmail.com
Minivan 2.3 150KM 110kW
Zużycie....hmmm miasto 9L, trasa 7.5 więc jak na tak duże auto i pojemnosć całkiem dobrze
~Piotr
Minivan 2.3 150KM 110kW
Przy średniej jeździe pali około 1l L, to chyba niezły wynik jak na auto tej wielkości