Oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1994-2000

Najnowsze oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1994-2000

3,6
~Rafał Kunicki
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jeśli mówimy o samochodzie, które ma być pierwszym w "karierze" kierowcy, tak jak to było w moim przypadku to będzie to dobry wybór. Silnik nie do uwalenia, zawieszenie też dawało wielokrotnie radę, wybacza ogrom błędów, łapy się wyrobią, bo brak wspomagania. Karoseria i tak jest chyba z kartonu, więc nic nie grozi, gdy się lekko otrze o jakiś chodnik czy mur. Mało pali, przy prędkości 120 km/h nie usłyszysz swojego pasażera, a...
~Korek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
jak dla mnie ladne wykonanie jak doda sie pare drogiazgow aluminiowe felgi spoiler na tylnia klape i swiatla w zderzak
~Mikebeszti
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
powyżej 100km/h hałas jak cholera!!! do 80km/h jest ok i spalanie małe ;-) (Silnik)
~drafa@interia.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
W przeciwieństwie do innych opinii tutaj zamieszczanych chciałbym zdementować że biegi źle wchodzą - w moim przypadku jestem bardzo zadowolony z tej skrzyni - biegi ładnie wchodzą nic nie zgrzyta nie ma luzów. (Skrzynia biegów)
~budda28
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
lubi wysokie obroty ale to japoniec konkretnie silnik colta bardzo trwaly i niezawodny polecam jednak wersje 80konną niezawodność tego silnika jest godna podziwu jezdzilem do danii norwegii przez dwa lata co poltora miesiaca nigdy nie odmowil posluszenstwa odpala zawsze zima nie zima w kazdej sytuacji (Silnik)
Hyundai Accent I Hatchback