Oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 75KM 55kW 1994-2000

Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 75KM 55kW 1994-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 75KM 55kW 1994-2000

~MyDoom
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Doskonałe auto dla osoby która nie ma dużo pieniędzy ale zależy jej na wygodzie i przyjemności z jazdy. Ważne jest to aby na czas wymieniać części i płyny eksploatacyjne i wszystko będzie chodziło jak w zegarku. A najważniejsze to: REGULARNIE WYMIENIAĆ OLEJ SILNIKOWY!!!!!!!! Na to ta jednostka jest szczególnie wrażliwa. Silnik jeśli kupimy auto w dobrym stanie - nie bierze nawet grama oleju, jednak jeśli nie wymieniamy na czas oleju to szybko...
~Damiancvs
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Uwielbiam to auto, uwielbiam nim jeździć, jest ciche, w miarę dynamiczne (choć przy wyprzedzaniu niestety trochę adrenaliny potrafi dostarczyć), absolutnie nie jest ekonomiczne - wręcz przeciwnie - koszt kilometra to 0,33 grosze - \"masakra\" (jak to w reklamie soków mówi cukier kiedy mu zatrzaskują drzwi przed nosem), poza ekonomią podróży - auto godne polecenia, ABS, webasto, elektryczne szyby, poduszka powietrzna, ogromny bagażnik (większy...
~tomek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Auto zakupione ze względu na sytuacje finansowa i poprzednie auto brak ogrzewania szybko chciałem wymienić na coś tańszego. Wróciłem do mojego pierwszego auta które dobrze wspominam ze względu na silnik 1,5 = 200km/h dla mnie to był szok bo to był koniec skali ! Niestety ze względu na czas kupiłem 1,3 szału nie robi ale daje rade. Mam nadziej że mój komentarz się komuś przyda jeśli rozważa kupno taniego, komfortowego i dobrego auta
~MarALFA
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Polecam ten samochód przede wszystkim za doskonały stosunek jakość/cena. Części tanie jak barszcz i bardzo dobrej jakości. Jeżeli ktoś ma chociaż małe zapedy do mechaniki to bez problemu sam wykona większość napraw.
~angelika08-14
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jest to moje pierwsze autko, z którego jestem bardzo mocno zadowolona, przez moją głupotę po zimie za nadkola wzięła się rdza ponieważ nie zabezpieczyłam w żaden sposób przed solą która jest wysypywana na jezdnię. samochód silnik ma niezawodny lecz drobiarki myślę że nie dopracowane np. szyby ekscentryczne, lub ogrzewanie tylnej szyby.
~Caleb
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Tego samochodu po prostu nie można nie lubić. Jest to pełnoprawny, funkcjonalny, mogący się podobać compact (tak, tak accent I ma wymiary focusa I i jest większy od golfa III). Bagażnik ma jak golf V. Zmieszczą się w nim jednocześnie wózek dziecięcy, wanienka, łóżeczko turystyczne i mnóstwo mniejszych torbów. Albo cztery opony :) No i nadwozie w otomoto jest określone jako sportowy/coupe.

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~DamianCVS
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Miałem w życiu 4 auta: Favoritkę, audi 80 b2, poloneza atu plus no i teraz hyundaia. Jak dotąd najlepsze auto jakie miałem. Lubię to auto, teraz po blisko 2 latach mogę powiedzieć że warto było go kupić. Tylko lakier trzeba zrobić.
3,8
~MPower
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
W kilku słowach: samochód kierowany do osób które na samochód chcą wydać małą sumę pieniędzy ale mieć lepszy komfort i przyjemnośc z jazdy niż np CC czy inna konkurencja. Jeżeli chodzi o model 3D miłe zaskoczenie. Z zewnątrz samochód wydaje sie filigranowy i mniejszy niż jest w rzeczywistości. Moja opinia o Accencie: kupując jeszcze raz samochód wybrałbym inną markę chociaz do Hyundai´a się przyzwycziłem i rażących zarzutów nie mam w...
~ZIĘBA JĘDRZEJÓW
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
BARDZO DOBRE AUTO CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE NIE SĄ BARDZO DROGIE JEST TO ŚWIETNY SAMOCHÓD NIE DOCENIANY W POLSCE POD WZGLĘDEM DYNAMIKI SPALANIA OSIĄGOW I BEZAWARYJNOŚCI JEST LEPSZY NIŻ PRZEREKLAMOWANE VW,OPLE ,FORDY I INNE AUTA.
~michalrajdy@op.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
auto jest po tuningu czyli wlot na masce, przedłużona maska, ciemne szyby, alu. felgi 15", nakładka na zderzak tylni, obniżony.Zawieszenie od BME E-30.Ma atrakcyjny wygląd.Auto rodzinne o sportowych aspiracjach.!!!
Hyundai Accent I Hatchback