Oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.5 i 88KM 65kW 1994-2000

Hyundai Accent I Hatchback 1.5 i 88KM 65kW 1994-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.5 i 88KM 65kW 1994-2000

~pelekrk
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Ogólnie samochód jak na moje wymagania bardzo dobry. Można nim jeździć spokojnie ekonomicznie, można też docisnąć i lecieć ile się uda. Brak problemów z elektroniką, silnikiem, napędem. Jedynym mankamentem są oznaki korozji na błotnikach z tyłu, drzwiach i klapie bagażnika. Wszystko da się zrobić:). Samochodzik mam od 21 stycznia 2013. Do tej pory przejechałem nim 47 000 km. Podsumowując ten krótki okres do dnia dzisiejszego: Wymiana tarcz...
~MG
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Idealne auto dla małej rodziny i młodych kierowców. Duży plus za naprawdę wielki bagażnik i przestronne wnętrze. Jeszcze większy plus za niezawodność - WYŻSZĄ niż wielu aut niemieckich. Wyposażenie mojego egzemplarza jest słabe, ma wspomaganie kierownicy i parę drobiazgów. Jeśli kupi się egzemplarz serwisowany do końca, z udokumentowaną przeszłością i bezwypadkowy, można liczyć na długą i przyjemną eksploatację. Do tego wszystkiego ma całkiem...
~starszapani
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
nie wiem czy robia samochody rozne na rozne kraje. szwecja stawia wymagania i aby wejsc na ten rynak to podezewam, ze byc moze robia rozne samochody przeczytalam oceny. sadze,ze chyba -tak. ja uwazam,ze jest to tani samochod bardzo dobry
3,7
~Łukasz z Rudy Śląskiej
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
to mój trzeci samochód, zdecydowanie najlepszy ze wszystkich jakie miałem. Szybki, ekonomiczny, dość ładny (subiektywna ocena) ale... trzeba o niego dbać! psują sie takie pierdoły za 10-15 zł ale trzeba raz na 3 miesiące coś naprawić :) (ja w rok robie nim około 50 tyś km) Będe go wspominal całkiem dobrze.
3,5
~Kamill
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Moja kuzynka miała i to powinno było mi wystarczyć zebym go nie kupował. Jej jest z 96 roku i juz 4 razy wracał do domu na lawecie:). No ale sie skusiłem i żałuje, miałem wcześniej corse z 96 roku i przez 54 tys km zmienilem jedynie rozrzad , olej 4 razy, i końcówki drążków, a tutaj co miesiac licze sie z jakims wydatkiem.Moze mam poprostu pecha......
~gk
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Samochód naprawdę godny polecenia i niedoceniany. Za niewielkie pieniądze dostaje się porządny mało awaryjny samochód. Moje naprawy wynikały raczej z pecha jakiego miałem przy kupowaniu części.Szczerze polecam do jazdy w cyklu mieszanym. Gdy zacząłem dużo jeździć na długich dystansach zrobiło się trochę męcząco.

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~huberto18@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
wedlug mnie to wymarzony samochod dla tych, ktorym nie zalezy na luxusie w samochodzie tylko na jego funkcjonalnosci.Dobra propozycja dla tych, ktorzy lubia ostrzejsza jazde i dla tych, ktorzy nie maja kasy na naprawy-samochod jest bezawaryjny:)
~bodekk@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Z samochodu jestem zadowolony. Niski koszt eksploatacji. Duzo miejsca w srodku, wystarczajacy bagaznik. Ogolnie samochod w sam raz dla 4 osobowej rodziny(oczywiscie jest duzo lepszych fur ale to juz sprawa innych kosztow zakupu).Polecam i prosze sie nie sugerowac ze jest to auto z Koreii. Hyundai produkuje dobre i konkurencyjne samochody.
3,2
~janko602
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
ma słabe dodatki, słabe plastyki wnętrza, od dawna jeszcze z modelu Pony wadliwe pokrycie lusterek bocznych które po paru latach wyglądają ochydnie i nie wiadomo co z tym robic . i jeszcze jedno wygląda na to że lakier i blacha też nie są za mocne co wyłazi po siedmiu latach,.
~Szymon
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Brał mi olej po 100 000, ale po wymianie pierścionków jest wszystko ok. Doskonałe przyspieszenie, Skoda Fabia 1.6, VW Golf 1.6, starsze BMW zostają w tyle. Jeżeli masz zamiar kupić Hyundaya radzę kupić szerokie opony, np.185 . Trzema się wtedy drogi na zakrętach o niebo lepiej.
Hyundai Accent I Hatchback