Lista ocen Hyundai Accent II Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW 2003-2005 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek.K
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Autko bardzo ciekawe, zwinne i małe ale jak trzeba to bez problemu pomieści się komplet pasażerów i bagaże. Nie posiada jakiś poważnych usterek, jedynie skrzynia biegów to jakiś minus i brak wyciszenia, dodatkowo po ostatnich zimach rdza chrupię budę. Bardzo dobry stosunek jakość/cena. Jak ktoś chce kupić mogę polecić
~Sławek
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
W serwisie powiedziano mi, że gdyby mieli naprawiać tylko Hyundaie, to firma padła by.Poprostu w tych autach raczej niewiele się psuje. U mnie nic. Mechanik wymienił tylko filtry, olej, uzupełnił płyny, przesmarował jakieś miejsca w aucie i tyle.
~hyundan
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
auto na razie :-) chodzi jak zegarek, niezle odjscie z silnikiem 1,6. Nie jestem pewien czy w Polsce taki oferuja. W kanadzie taki silnik jest w standardzie. zdecydowanie polecam, najmniejszy model hyundaia i mile zaskocznie od samego poczatku
~Inwalida
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Dobrze,że w Polsce lubią ludzie auta niemieckie,a śmieją się z koreańskich,to ja za to mogłem kupić koreańczyka za pół ceny niemieckiego z tego samego rocznika..
~robert/czaja35@msn.com
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
auto dosc przyzwoite w poruwnaniu z innymi autami tej klasy ,silnik dosc elastyczy , przy rozsadnej ekspalatacij mozna nim pojezdzic dluzszy czas bez problemow
~zidi
poza wykończeniem wnętrza i trochę zagłośnym silnikiem 1,6 OK
~MaLeW
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
4 z plusem, jedynie kierownica jest paskudna (ale to juz kwestia estetyki)
~misiek01-88
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Wygląd samochodu bardzo się podba, sportowy wygląd (3 drzwi)
~oka
7 letnie auto, a ciągle nie trzeba wymieniać go na nowe, polecam