Oceny Hyundai Accent III Sedan

Oceny Hyundai Accent III Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Accent III Sedan

~pit
Sedan 1.4 i 97KM 71kW
Smialem sie, ze dostane to auto do uzytkowania (wczesinej opel vectra). Dostel 1,5 roczne i przebieg 15.000km - do tej pory czyli jakies 60.450km. Zero problemow. Zero!!! Tak, ja tez w to nie moge nadal uwierzyc. Jedynie co przeskadza to glosnosc silnika od 120km/h do 160km/h. Powyzej 160 cisza i szum powietrza. Vmax - 210km/h :D Obwodnica Bialobrzeska. Aha, wyminilem 3 razy filtr powietrza, 4 zarowki :) A tak to olej i benzyna i but!!!...
~luk_forever
Sedan 1.4 i 97KM 71kW
Wygodny mały sedan, o ciekawej stylizacji, komfortowym zawieszeniu i przestronnym wnętrzu. Dynamiczny silnik, który nie spala przesadnie dużo paliwa: 8,5L/100KM(LPG). Przestronny bagażnik (400L)
~Waldemar
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Jedyny zauważony mankament to skłonność silnika do wibracji przy próbie (gdyż tego unikam) pracy na wysokich obrotach (ok 4000).
~Kaztokarz@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 97KM 71kW
jak po tym przebiegu to nie mam powodów do nażekań
~Alex
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
My car is depended on my driving style. When i m driving like a racing guy the fuel consumption is getting higher. But when i m driving a lot relaxed for example 5th gear and 100km/H its not drinking but smelling the fuel. I went to Turkey with this car with my wife from Gdansk and average usage of fuel was 5.5 with full bagaznik and 140km/H speed. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~macrom@vp.pl
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
przejechałem swoim accentem 7000 km w ciągu 6miesięcy wiem wiem rekordów nie biję ale dobrze mu się przyjrzałem, spalanie które podałem wynika z wskazań komputera ale po weryfikacji "łopatologicznej" nie stwierdziłem różnic to znaczy tankowanie do pełna - jazda - tankowanie do pełna na tej samej stacji i kalkulator w łapę i stuk puk stuk puk... i się zdziwiłem wskazania komputera dokładnie pokrywają się z moimi obliczeniami. Polecam... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent III Sedan
9,5
10,8
~Łukasz
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Praktycznie cały czas jeżdżę z włączoną klimatyzacja, zima lato, silnik w ogóle nie pokazuje przy tym spadku mocy. (Silnik)
~zbyszek
3,4
~rozczarowany
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
ok, zrywny, oszczedny , troche glosny jak zimny ale to diesel, jak rozgrzany to cicho (Silnik)
~wacor f
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
silnik diesla doskonały do 3000 rpm nie słychać silnika podczas jazdy (Silnik)
Hyundai Accent III Sedan