Oceny Hyundai Accent III Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW 2006-2011

Hyundai Accent III Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW 2006-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Accent III Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW 2006-2011

~Waldemar
Hyundai Accent III
Jedyny zauważony mankament to skłonność silnika do wibracji przy próbie (gdyż tego unikam) pracy na wysokich obrotach (ok 4000).
~Alex
Hyundai Accent III
My car is depended on my driving style. When i m driving like a racing guy the fuel consumption is getting higher. But when i m driving a lot relaxed for example 5th gear and 100km/H its not drinking but smelling the fuel. I went to Turkey with this car with my wife from Gdansk and average usage of fuel was 5.5 with full bagaznik and 140km/H speed. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~macrom@vp.pl
Hyundai Accent III
przejechałem swoim accentem 7000 km w ciągu 6miesięcy wiem wiem rekordów nie biję ale dobrze mu się przyjrzałem, spalanie które podałem wynika z wskazań komputera ale po weryfikacji "łopatologicznej" nie stwierdziłem różnic to znaczy tankowanie do pełna - jazda - tankowanie do pełna na tej samej stacji i kalkulator w łapę i stuk puk stuk puk... i się zdziwiłem wskazania komputera dokładnie pokrywają się z moimi obliczeniami. Polecam... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Łukasz
Hyundai Accent III
Praktycznie cały czas jeżdżę z włączoną klimatyzacja, zima lato, silnik w ogóle nie pokazuje przy tym spadku mocy. (Silnik)
~rozczarowany
Hyundai Accent III
ok, zrywny, oszczedny , troche glosny jak zimny ale to diesel, jak rozgrzany to cicho (Silnik)
~wacor f
Hyundai Accent III
silnik diesla doskonały do 3000 rpm nie słychać silnika podczas jazdy (Silnik)
~Kleber
Hyundai Accent III
Biegi wchodzą poprawnie, często wsteczny nie za pierwszym razem, wysprzęglamy i po problemie. (Skrzynia biegów)
~Łukasz
Hyundai Accent III
Świetna kultura pracy tej jednostki,elastyczny,cichy,mając 2000obr/min można już śmiało wyprzedzać! (Silnik)
~ipanema3@tlen.pl
Hyundai Accent III
jak na auto tej klasy 4+, przyspieszenie bardzo dobre (Silnik)
~medikol@interia.pl
Hyundai Accent III
doskonały dynamiczny silnik przy małym spalaniu (110 KM dla tego auta jest idealne) (Stosunek jakość/cena)
Hyundai Accent III Sedan