Ocena kierowcy - Hyundai Accent III Sedan

Rok produkcji 2008
Hyundai Accent III Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW 2006-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : niskie spalanie
Inne
przejechałem swoim accentem 7000 km w ciągu 6miesięcy wiem wiem rekordów nie biję ale dobrze mu się przyjrzałem, spalanie które podałem wynika z wskazań komputera ale po weryfikacji "łopatologicznej" nie stwierdziłem różnic to znaczy tankowanie do pełna - jazda - tankowanie do pełna na tej samej stacji i kalkulator w łapę i stuk puk stuk puk... i się zdziwiłem wskazania komputera dokładnie pokrywają się z moimi obliczeniami. Polecam to auto (jest to drugi accent w moim posiadaniu poprzednio była benzyna sedan z 1996 roku zrobiłem nim 100000 km i odsprzedałem w stanie nadającym się do użycia he he he, dziewczyna która go kupiła dalej nim jeździ i jakoś nie narzeka - wiem bo ja jak ten niemiec co płakał jak sprzedawał i dalej dzwoni he he he) wszystkim którzy chcą kupić solidne auto (tylko zawieszenie mogło by być lepsze) za rozsądne pieniądze. Nie ma ich dużo na rynku wtórnym ale warto poszukać niezamęczonego egzemplarza a wtedy jest gwarancja na spokojne użytkowanie... no mógłbym tak długo jak by ktoś chciał o coś zapytać to na emaila macrom@vp.pl

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 CRDI 110KM 81kW [l/100km]

4,1