Lista ocen Hyundai Coupe I (81) - Silnik

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GBICKI
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Silnik poprostu zyleta wymiata posiadam wersje amerykanska 156KM silnik przyspiesza momentalnie brakuje mi tylko jak na taki silnik 6go biegu bo na autostradzie jest to bardzo odczuwalne max 215kmh a czuc ze moglo by wiecej tylko 6 biegu brak
~M&M
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Silnik sprawuje się doskonale. Zaleta każdego benzyniaka: Wystarczy benzyna i iskra, żeby pojechał. I tu nie jest inaczej, SILNIK JEST CAŁKOWICIE BEZAWARYJNY, a na dodatek bardziej zrywny niż mogłoby się to wydawać po tej mocy.
~Toye
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
silnik bardzo dobry w trasie pozwala na bezpieczne wyprzedzanie,jednak czasem szczególnie na wyższych prędkościach brakuje trochę mocy. Wyprzedzają mnie bmw 150 konne. Moim następnym samochodem będzie 3L V6.
~<<>> igor197710@tlen.pl
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Jeśli chodzi o 1.6 to nie ma co narzekać. Bardzo duża zaleta jest elastyczność , nie trzeba ciągle zmieniać biegów, co do pracy dzwiek tłumika nadaje autu sportowy charakter chodz to tylko 1,6:)
~Qwert
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jak na pojemność 2.0 dobre osiągi przy stosunkowo niskim spalaniu. Silnik elastyczny i łatwo wkręcający się na obroty. Szczerze polecam, do tej pory mnie nie zawiódł.
~czarli em
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Silniczek dosyć paliwożerny, osiągami nie powala. Z dobrym dolotem i wylotem można powalczyć z golfami czy \"trójkami\". Być może gdyby auto było te 250kg lżejsze...
~Pan Skarbonka
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Nigdy nie testowałem go \"wyczynowo\" więc nie mam pełnej wiedzy o jego możliwościach i charakterystyce ale do spokojnej jazdy po mieście i nieco żywszej poza nim, nadaje się idealnie
~agierczyk
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Silnik jak na 1,6 litra jest bardzo mocy i naprawdę elastyczny jak diesel, na 5 biegu juz od 50 km do prawie 200 :) jak na tą pojemność to naprawdę bardzo dobrze dlatego daje ocenę 5
~littlechicken@interia.pl
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Silnik jak na 1.6l to bardzo elastyczny, powyzej 3 tys obr zbiera sie niezle:) i slychac ze to silnik sportowy. Moment obrotowy tez bardzo przyzwoity ponad 140Nm.
~Stn
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Bardzo elastyczny i mimo malej pojemności jak na auto sportowe - o przyzwoitych osiągach (ok 9,4 sek do 100km/h). Bardzo ladnie wkręca się na obrty i daje wiele przyjemności z jazdy.