Oceny Hyundai Coupe I 1.6 i 16V 114KM 84kW 1996-1999

Hyundai Coupe I 1.6 i 16V 114KM 84kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Coupe I 1.6 i 16V 114KM 84kW 1996-1999

~lily vanillli
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
kocham ten samochodzik, moj czerwony hultaj ;) ma idealny wyglad i aż bużka sama mi si ecieszy kiedy nim jade i widze go na parkingu:) i milo jak czasem pomacha do mnie ktos z innego hyundaia gdy sie mijamy na drodze :) pozdrowionka
~Tomassimo
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Przechalem nim ponad 25tys. Obecnie ma 12 lat, a wyglad 3 letniego auta :) Jedna niewielka usterka (regulator napiecia) plus dwa drobiazgi. Auto praktycznie bezawaryjne! Do idealu brakuje mocniejszych silnikow. Bez wahania kupiłbym drugi raz, ale z silnikiem 2.0!!
2,9
~klimas_1@wp.pl
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
dobre auto na kilka sezonów nie wyobrażam sobie jeździć tym autem dłużej niż dwa lata, brak komfortu przy dłuższych trasach, silnik 1.6 zdecydowanie nie daje rady, problem z częściami ciężko dostępne.
~Tomi
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Samochód poprostu SUPER! Jeśli ktoś nie musi wozić całej rodziny to jest on idealny. W czarnym kolorze z dodatkiem delikatnych przetłoczeń i okrągłych reflektorów robi niebywałe wrażenie dosłownie na każdym. Nie jest to kolejne w mieście BMW, Audi czy Honda, które są opatrzone na każdej ulicy. Coś rzadkiego i unikatowego.
4,1
~NIUNIA
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
OGÓLNIE AUTKO JEST FAJNE,WYGODNE,PRZESTRONNE A JEDYNYM MANKAMENTEM JEST CZEPIANIE SIĘ FIŚMENÓW KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ CHCĄ SIĘ ŚCIGAĆ.PRZEWAŻNIE ICH IGNORUJĘ ALE TO WKURZA.DODATKOWOWYĄ ATRAKCJĄ JAKĄ PREZENTUJE SZERSZEŃ(BO TAK GO NAZYWAM)JEST TO,ŻE GDY SIĘ POJAWIĘ NA TRASIE WSPÓŁUCZESTNICY RUCHU USTĘPUJĄ MI MIEJSCA,A TO MI SIĘ BARDZO PODOBA!!!
~richteR
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Warto. Jak się spotka drugie autko takie na drodze to naprawde ma się szczescie. Naprawde rzadki model i można sie poczuć indywidualistą. Naprawde polecam:)
~agierczyk
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Naprawde auto jest bardzo fajne, wszyscy za nim sie ogladaja, w moim modelu sa jeszcze xenony :) auto za nie dlugo bedzie do sprzedania chetni ? gg 2573384
~Yhym
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Świetny samochód i jak dla mnie warty swojej ceny.
~ponche@wp.pl
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Ładnie się prezentuje, dobre nagłośnienie, wygodny do jazdy, jazda to czysta przyjemność, ale nastepny będzie miał silnik 2000 lub 2,7. 1600 to za mało jak na taki samochód...
4,1
~Agnieszka Wisz
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
ogólnie wersje mam faja,azot na kołach klima srókra ksenon,szyby termiczne dvd i takie tam...