Ocena kierowcy - Hyundai Coupe I

Darek podkarpacie, 15 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 114KM 84kW
Rok produkcji 2000
Hyundai Coupe I 1.6 i 16V 114KM 84kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Świetnie sie prowadzi i jest niesamowicie bezpieczny wpadlem w poslizg i kontrola trakcji sama wyprowadzila mi auto na prosta !!! (mialem 160 na ostrym zakrecie) rewelacyjnie trzyma sie drogi
Układ elektryczny
REWELACYjny
Silniczek chodzi jak marzenie żadnych nawet najdrobniejszych wad, wlałem do niego zalecany olej castrol pełno syntetyczny no i moje vmax tym autem to 205 km /h przy silniku 1.6 podane przez producenta 192 km/h wiec jak dla mnie rewelka
Wszystko chodzi leciutko i zgrabnie:) można bardzo dynamicznie zmieniać biegi chcąc osiągnąć większe przyspieszenie
Niema sie do czego przyczepić:)
Jak wsiadałem 1 raz do niego to wydawało mi sie ze będzie z tym kiepsko jednak po paru dniach mam całkiem inne zdanie z przodu wszystko super no i cofać tez można bez żadnych problemów spokojnie parkuje sie nim tyłem
Bardzo szybko grzeje i bardzo szybko chłodzi klimatyzacja działa w 100%
Z przodu bardzo dużo miejsca i wygodny ale z tyłu więksi wzrostem pasażerowie mogą mieć mały problem,
Może i nie jest rewelacyjne ale ten głos silnika to radość dla ucha
W tym przypadku jestem pozytywnie zaskoczony samochód sportowy a pali jak zwykła osobówka
Za ta cenę sportowy samochód o takich parametrach brać w ciemno nie zastanawiać sie
Wymiana okablowania na jednym było przebicie nieduży koszt oryginalne 120zl zapłaciłem, pyzatym drążek stabilizatora za 40zl
brak !!!!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 114KM 84kW [l/100km]