Oceny Hyundai Coupe III 2.7 i V6 24V 167KM 123kW 2003-2009

Hyundai Coupe III 2.7 i V6 24V 167KM 123kW 2003-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Coupe III 2.7 i V6 24V 167KM 123kW 2003-2009

~czubax@tlen.pl
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Piękne, dynamiczne i ekonomiczne "wozidełko". Sportowa linia nadwozia, mocny i elastyczny silnik, dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, spory bagażnik, bogate wyposażenie, bezawaryjność...mam pisać dalej?? :-) Konkurencyjne auta z tej samej klasy są o wiele droższe - zarówno przy zakupie jak i późniejszym serwisowaniu - a do tego w moim przekonaniu są brzydsze. Przy zakupie warto celować w V6 z 6-cio biegową manualną skrzynią biegów - daje ona...
~mrwszystko
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Co tu dużo pisać, samochód zdecydowanie warty uwagi i polecenia! Piękna linia nadwozia, przyjemnie brzmienie silnika V6 i całkiem sensowne wyposażenie a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Jedyny mały minus to trochę za mało mocy w stosunku do pojmności, ale nadrabia elastycznością ;)
~Jan Marian Rokita
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Nietuzinkowe, ciekawe auto dla kogoś kto oczekuje od auta czegoś więcej niż tylko przemieszczania. Dużo frajdy z jazdy, bogate wyposażenie, przyzwoity poziom bezpieczeństwa, niska awaryjność, tanie części.
3,1
~Robert
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Ogólnie strasznie upierdliwe auto, części drogie, można się ratować po forach. W wieku lat 10 zaczął kwitnąć. Cieszyłem się z niego 2 razy, spełniłem małe motoryzacyjne marzenie (kto grał w NFS wie). Jego największą zaletą jest to, że jest ładne. Cokolwiek naprawić to pincet się u mechanika zostawia (nawet za głupie świece). Kto myśli, że będzie nim śmigał na co dzień niech się 2 razy zastanowi. Ja cieszę się, że go już nie mam. W rok poznałem...
~dedis
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
przyjemne auto z charakterem. Całość dobrze współgra (dynamiczny silnik, świetna skrzynia i zawieszenie) do tego bardzo ładne wnętrze jak i karoseria. Całości dopełniają takie szczegóły jak szyby bez ramek, świetne fotele i dobre wyposażenie. Auto daje naprawdę dużo przyjemności i wśród wielu przywołuje skojarzenia z NFS underground :)
~Pietrah
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Doskonały samochód aspirujący do miana \"sportowy\" 167 KM z silnika o pojemności 2.7 to może niezbyt wygórowana moc ale przynajmniej silnik nie jest mocno wysilony. Przy \"zabawie\" w modyfikacje można moc podnieść spokojnie do 200 KM.
~chaos
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
sylwetka bardzo ładna rzuca się w oczy nie tuzinkowością
~Piter_xD
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Gdyby tylko miał napęd na tył, był lepiej spasowany a V6 miało przynajmniej 200 KM byłby ideałem.
3,7
~Remo
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Adrenalina za male pieniądze (w porównaniu do innych w tym samym roczniku) Jak dla mnie idealny samochod.
3,8
~syla1111@poczta.onet.pl
Coupe 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
auto ma super przyspieszenie jedyna wada to zbyt sztywne zwieszenie