Lista ocen Hyundai Elantra III Sedan (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fidelio, Warszawa
Sedan 1.6 107KM 79kW
Wspaniały, piekny i komfortowy samochód. Wielka i niecodzienna uroda (koniecznie sedan!), lącząca w sobie cechy limuzyny, nieco egzotyki, Ameryki i tropiku. Dostojeństwo. Ludzie nie znają tego samochodu i dlatego nie kupują go. Najładniejszy jest widziany z boku (nieco z tyłu) - proszę spojrzeć polską na stronę Hyundaia, wybrać Elantrę i Dane techniczne - zdjęcie, które się ukaże, mówi wszystko. Koreańskie piękno. A w środku - deska...
~p0dyan
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Auto super! Piękna sylwetka,przestronne wnętrze,duży bagażnik,dobry silnik oraz przyśpieszenie,praktycznie 0 problemów, w miarę niskie spalanie,ergonomia na poziomie klasy średniej i najważniejsze dla mnie - niska cena,sprawia że nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.Jeśli ktoś trafi na to auto w zadbanym stanie,regularnie serwisowane to odwdzięczy się wam dłłłługimi latami bezawaryjnej pracy
~Mac
Sedan 1.6 107KM 79kW
Całokształt wypada znakomicie, niezły komfort, mała awaryjność (w zasadzie jak dotąd żadna), właściwości jezdne i dynamika na zadowalającym poziomie. Właściwie powinienem wieszać psy na tym aucie; nienajlepsza opinia Hyundaia wogóle pozwala na zakup naprawdę dobrego auta w świetnej cenie. A niedowiarki niech się wożą super Golfami itp. ;)
~Inż.
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Samochód niezawodny, zgrabnie "uszyty". Jestem z niego bardzo zadowolony. Koreańczycy w tamtym okresie mocno podeszli do Japończyków a wręcz w mojej ocenie niektóre japońskie marki przeskoczyli. Jest to po prostu dobry i uczciwy samochód.
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
żeby nie karoseria było by super, ale i tak go nie sprzedam bo jest bezawaryjny praktycznie, nie opłaca się go sprzedawać z powodu słabej blachy, jak kupię coś nowszego to oddam tego ciotce lub zostawię na wiosce posłuży na dojazdy do sklepu i po narzędzia
~smiechoo71
Sedan 2.0 141KM 104kW
polecam ten samochod wszystkim,duzy,wygodny,oszczedny,nie rzucajacy sie w oczy,niezle wyciszony oraz co najwazniejsze bezawaryjny,nastepny jaki kupie to tez bedzie hyundai tylko ze troszke wiekszy czyli sonata.
~pruchnikzb@interia.pl
Sedan 1.6 107KM 79kW
Jest to już mój chyba 9 samochód (od 1972 roku) i jest to doskonały samochód do spokojnej jazdy. Sprawuje się dobrze zarówno na autostradzie jak i na polskich drogach lokalnych. Zaletą jest mały promień skrętu.
~Rafał Marek
Sedan 1.6 107KM 79kW
Super auto, pojemne wygodne. Dobra alternatywa dla np 10 - 12 letniego audi A4, komfort podobny, cena podobna, tylko niezawodnośc elantry lepsza (mialem A4 to wiem) no i mamy 3-4 letnie autko a nie 12 letniego strupa.
~Chłystek
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Auto w rodzinie od 4 lat przez 4 lata wymienane olej, klocki i czujnik położenia wału. Przez 4 lata nie wymieniłem nawet końcówek drążków więc trwałość zawieszenia jak i reszty podzespołów na 5+
Dziennik kosztów dla Hyundai Elantra III Sedan
5,4
~mixer
Sedan 1.6 107KM 79kW
Jest to naprawdę dobry samochód. Mocny i ekonomiczny silnik, wygodne i pojemne wnętrze, ciekawy design, szczególnie wnętrza. Jak dla mnie doskonałe auto rodzinne.
Hyundai Elantra III Sedan