Lista ocen Hyundai Elantra III Sedan (32)

~Rafał Marek
Sedan 1.6 107KM 79kW
Super auto, pojemne wygodne. Dobra alternatywa dla np 10 - 12 letniego audi A4, komfort podobny, cena podobna, tylko niezawodnośc elantry lepsza (mialem A4 to wiem) no i mamy 3-4 letnie autko a nie 12 letniego strupa.
~hadi2
Sedan 2.0 i 16V 143KM 105kW
Autko przyzwoite.Prowadzi się b.dobrze.Jestem niezmiernie zadowolony,ale w zachwyt nie popadam. Polecić mogę, za taką kwotę nic porównywalnego nie zakupiłbym.
~Platoo
Sedan 2.0 141KM 104kW
Dokłanie taki jaki powinien być..... precyzyjne prowadzenie...... (Układ jezdny)
~Grzegorz Koba
Sedan 1.6 107KM 79kW
Bardzo dobre auto. Wygodne wyciszone i fajnie wygląda (kwestia gustu)
~zibiiiii
Sedan 1.6 107KM 79kW
Silnik w mojej wersji 1.6 90KM bardzo dobrze się spisuje choć jest trochę głośny na wyższych obrotach. (Silnik)
~veron
Sedan 2.0 141KM 104kW
bardzo przyzwoity napęd, elastyczny i niezle wyciszony (Silnik)
~mixer
Sedan 1.6 107KM 79kW
Jest to naprawdę dobry samochód. Mocny i ekonomiczny silnik, wygodne i pojemne wnętrze, ciekawy design, szczególnie wnętrza. Jak dla mnie doskonałe auto rodzinne.
~Henry
Sedan 1.6 107KM 79kW
W porównaniu z Nubirą 2.0 Elantra prezentuje o wiele wyższy komfort jazdy. Nawet po przejechaniu 700 km w ciągu dnia nie odczuwa się większego zmęczenia.
~ernest459
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Samochód oceniam bardzo poztywnie, trwały, wygodny jak na te klase i pakowny. Dość bezawaryjny i tani w utrzymaniu
~marek_luc@yahoo.com
Sedan 2.0 141KM 104kW
trzeci hyunday i chetnie kupilym kolejny model elantry, ale podobno na razie nie jest przewidziany na rynek europejski 0 duza szkoda
Hyundai Elantra III Sedan