Ocena kierowcy - Hyundai Getz

iksmada55-48@go2.pl, 16 lat temu
Silnik 1.3 MPI 82KM 60kW
Rok produkcji 2005
Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Samochód w codziennej eksploatacji sprawdza się pod względem wygody, w skuteczności pracy silnika i zawieszenia .Zawsze sprawny rozruch i hamulce niezależnie od warunków atmosferycznych.Nigdy mnie nie zawódł w trudnych warunkach pogodowych i drogowych w górach,jak i równiez poza nimi.Następcą Getza napewno będzie ten typ lub samochód tej marki.
Silnik każdorazowo zapala i tak już od 3 lat,zawsze sprawny.
Przy dokładnym wciśnięciu pedału sprzęgła,każdy bieg wprowadza się lekko i dokładnie.
Jężdżę na drogach w mieście,na trasach i w górach.Jak do tej pory zawieszenie samochodu jest dobre i nie uległo usterkom czy też innym awariom.
W toku dotychczasowej eksploatacji samochodu jedynie na samym początku miałem niewielkie obawy z widocznością podczas cofania samochodu do tyłu.Obecnie jak wykorzystuje się przy cofaniu lusterka boczne samochodu nie mam żadnych problemów.
Wnętrze pojazdu obszerne.Wszystkie przyrządy pod ręką.Możliwość ustawiania kąta pochylenia foteli tylnych jest komfortowa.
Ogrzewanie jest bardzo dobre w tym równiż możliwość odszraniania szyb lub ich odparowania.
Duża i wygodna przestrzeń dla kierowcy i pasażerów.
Głośniejszy po przekroczeniu 130 km/godz.Przy tej prędkości mozna jednak rozmawiać lub słuchac muzyki podnosząc jej głośność.Przy tej prędkości wyciszenie znacznie mniejsze niż w sam .:Renault-Clio"
Miasto-7.2,trasa-5,6-5,9 l/100km,ceny przeglądów 500-550 zł
Dotychczas eksploatpowałem kilka samochodów innych marek/nowe/,ten jest najlepszy
Brak
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW