Oceny Hyundai Getz

Hyundai Getz - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Getz

~Reyert
Hyundai Getz
Samochód mam od roku. Ogólnie trafiłem na ukryty bubel, ale starałem się ocenić nie biorąc pod uwagę usterek z jakimi kupiłem auto. A trochę ich było. Pęknięty katalizator, zatarta sprężarka klimatyzacji, nie działający czujnik ABS i rdza ukryta pod marnymi zaprawkami, źle działający pływak w zbiorniku paliwa. Ogólnie jestem zadowolony, przejechałem prawie 15000km, na spalanie narzekać nie mogę, nie jestem zawalidrogą ale jeżdżę płynnie jakieś...
~ojciec dwulatki
Hyundai Getz
Największymi atutami tego auta są cena i niezawodność, a po liftingu całkiem przyzwoity wygląd. W środku plastik jest nieładny, kojarzący się z tandetą. Ale jest dokładnie tak, jak piszą w katalogach aut używanych - tu oszczędności robiono z głową. Czyli trochę pożałowano w kabinie, ale mechanicznie nie ma za to żadnych zastrzeżeń i auto powinno jeździć i jeździć, dopóki go rdza nie zeżre. Bardzo dobry wybór na auto dla kobiety, na zakupy i do...
~as
Hyundai Getz
Śmieszą mnie wpisy osób które nic nie wiedzą o tym aucie, a piszą co im ślina na język przyniesie np. komentarz redakcji na poziomie przedszkolnym. Dla mnie skrót Getz oznacza bardzo solidny samochód. Moje auto ma 95 000 km, a jedynymi usterkami w historii, to były awaria manetki (przełącznika) kierunkowskazów i wymiana jednego łożyska w przednim kole bo szumiało. Koszt wymiany: 50 zł oraz 100zł. Znalazłem używaną część w rozbitym aucie na...

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Danka,Warszawa
Hyundai Getz
jestem 3 właścicielem, kupiłam z przebiegiem 75000; gdybym nie dodała dodatkowych głośniczków, podgrzewanych lusterek bocznych; to tylko normalne przeglądy, wymiana opon,olej, benzyna, mycie i wciąż jężdże, znakomity w trasie, zwrotny, szybki, świetnie parkuje się; dla mnie super autko
~kierowcagetza
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Hyundai Getz
Samochód jest dobry do miasta. Dla osoby ceniącej niezawodność i tanie koszty utrzymania strzał w dziesiątkę. Mankamentem samochodu jest Korozja która dotyka nadkola oraz klapę, wysoki hałas w środku, niski komfort jazdy na poziomie golfa 3.
~MrWhite
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Hyundai Getz
Małe zwinne autko, idealne do jazdy po mieście. Dobrze się prowadzi, a 97 KM pod maską z łatwością radzi sobie z tym autkiem. Łatwe do parkowania, w miarę wygodne. Miejsca w środku też wystarczająco, jakość na dobrym poziomie. Z wad to trochę za wysokie spalanie jak na takie małe auto, w okolicach 7L i to w cyklu mieszanym.
~Sławek
Hyundai Getz
Oryginalny i ciekawy wygląd (wersja lift). Dobrze zorganizowany kokpit (schowki, zegary). Sporo jak na ten segment miejsca z przodu (kierowca). Ogólnie auto godne polecenia. Mało awaryjne mechanicznie i elektrycznie. Do silnika nie ma co się czepiać 1.1 66 KM w tym samochodzie to dużo naprawdę dynamiczny i nie trzeba go cisnąć (jazda miejska i mieszana).
~Joozek
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Hyundai Getz
Pozytywnie mnie zaskoczył zrywny silnik, dobre wyciszenie. Niestety kokpit nie jest ładny. Ten samochód który oceniam to była służbówka. Pytanie czy bym go kupił ? Oczywiście ! kupiłem automat 1.4 benzyna i jestem zadowolony.
~sti
Hyundai Getz
To jest uzupełnienie oceny - po 5 latach. Z biegiem czasu moja opinia o aucie zdecydowanie się poprawiła. Jest absolutnie niezawodne. Zaliczyłem tylko jedną awarię (o której dalej). Spalanie trochę spadło.
~kauczuk
Hyundai Getz
Auto zacząłem użytkować przy przebiegu 44 000 km (najwyraźniej prawdziwy). Auto okazało się dość niezawodne, części są w miarę tanie, a cena zakupu w porównaniu do innych samochodów małych jest naprawdę atrakcyjna. Jedną z większych wad tego auta okazała się karoseria - to chyba nawet nie wina wcześniejszych użytkowników, ale wada tego samochodu, bo mam porównanie z dwoma innymi getzami, gdzie występują te same problemy.