Ocena kierowcy - Hyundai Getz

przemekgal@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 1.3 MPI 82KM 60kW
Rok produkcji 2003
Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Cichutki i dynamiczny.
Po prostu fantastyczne, solidne rzemiosło. Biorąc pod uwagę dwa poprzednie auta, to mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że GETZ jest autem na którym można polegać. Jedyne wydatki jakie ponoszę posiadając to autko, to benzyna, ubezpieczenie, płyn do spryskiwaczy i oleje. W razie gdyby nawet coś trzeba wymienić to sprawdzałem i ceny części to śmiech na sali - taniocha. Dla dwóch osób plus dziecko to ideał do miasta i na trasę. Bez dwóch zdań SUUUUUPER!!!!
Po prostu bajeczka z małym minusem za spalanie. Cichutki i dynamiczny.
Zero problemów. Nigdy nie zwracałem na nią uwagi, ponieważ nie było takiej potrzeby.
Jeździłem CLIO I i MEGANE I. W porównaniu do tych aut Gatek jest bezkonkurencyjny.
No tutaj mały minusik za szerokie przednie słupki. Faktycznie ograniczają one delikatnie widoczność szczególnie przy zakrętach i trzeba trochę kręcić głową. Poza tym bardzo dobrze.
Wszystko na swoim miejscu.
Zarówno klimatyzacja jak i ogrzewanie działają bardzo dobrze. Wracając z nad morza w trójkę osoba siedząca z tyłu chwaliła sobie chłodzenie przy nawiewie nastawionym na pierwszym poziomie.
Każdy kto wsiada do autka jest pod wrażeniem przestrzeni. Z zewnątrz wygląda na dużo mniej przestronne.
Dopiero powyżej 120 km/h słychać głośniej chodzący motorek. Ponadto przy postoje naprawdę trzeba się wsłuchać żeby usłyszeć pracującą jednostkę napedową.
Tak naprawdę spalanie to jedyny minus tego autka (8,0 miasto; 6,0 trasa) a wszystko bez szarżowania. Jednak biorąc pod uwagę całkowitą bezawaryjność to niech sobie pije. Jak sobie przypomnę MEGANE\'a, to po prostu tylko podziękować Koreańczykom za GETZ\'a.
Ocena mówi sama za siebie. Nie ma co dodawać.
W ciągu ponad roku jak dotąd wymieniłem żarówki postojowe z przodu. Ponadto brak usterek.
Brak usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 MPI 82KM 60kW [l/100km]