Oceny Hyundai i10 II Hatchback Facelifting

Oceny Hyundai i10 II Hatchback Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai i10 II Hatchback Facelifting

~fxx
Hatchback Facelifting 1.25 Kappa 87KM 64kW
Samochód z automatyczną skrzynią biegów idealny do miasta. Silnik wolnossący i klasyczna skrzynia biegów to chyba jeden z ostatnich tego typu przypadków na rynku (i to rozumiane jako bardzo duża zaleta). Spalanie mogłoby być mniejsze, ale przy typowo miejskim sposobie użytkownika (bardzo krótkie odcinki) chyba ciężko oczekiwać więcej (Tak, tak, jakaś hybryda byłoby dużo lepsza, ale i 2 razy droższa). 4 lata bez absolutnie żadnych problemów....
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.0 Kappa 66KM 49kW
I10 w wersji Comfort zamówiłem w czerwcu 2019, a odebrałem w październiku. Samochód wbrew pozorom oferuje dużo miejsca w środku. Silnik w danych technicznych wyglada słabo, jednak w praktyce jest wystarczający do sprawnego poruszania się i zadowala się 4.8l/100 - spodziewałem się większego spalania, także jestem pozytywnie zaskoczony. W środku dobrze spasowany bez metalowych powierzchni co jest dla mnie wielkim plusem.
~Pavlik
Hatchback Facelifting 1.25 Kappa 87KM 64kW
To mój drugi i10 w rodzinie. Auto, podobnie jak poprzednie użytkuje żona. Widać duży postęp w porównaniu do poprzedniej wersji, podobnie jak w innych modelach hyundai-a. Ten jest dużo ładniejszy od poprzednika i wreszcie fajnie jeździ. Silnik 1.2 BEZ TURBO - rewelacja pod względem dynamiki i przede wszystkim spalania.
~Maniek
Hatchback Facelifting 1.25 Kappa 87KM 64kW
Mam 186 cm wzrostu i nie ma żadnego problemu za kierownicą, niezła dynamika jak na taki samochód, skrzynia w pełni automatyczna, nie "zautomatyzowana" i to naprawdę czuć, wysoka kultura pracy.
~Lipskey
Hatchback Facelifting 1.25 Kappa 87KM 64kW
Świetnie wyposażona wersja Premium PLUS. Bardzo przestronne auto miejskie, największe w swojej klasie.
Hyundai i10 II Hatchback Facelifting