Dodaj swoją ocenę

pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Hyundai i20

~Kam-mil
Hyundai i20 I
Jest dobrze, ale do ideału trochę brakuje. Gdyby Hyundai poprawił drobiazgi byłby idealny samochód klasy B+. W mojej ocenie samochód bardzo podobny do Skody Fabii, ale w interesującej mnie wersji był trochę lepiej wyposażony, trochę tańszy i w dodatku ciut przyjemniejszy w prowadzeniu. Dosyć zgrabne połączenie przeciwieństw: wysoka pozycja za kierownicą, spory prześwit a jednocześnie sportowy pazurek. Parametry silnika na papierze wyglądają...
~thymus1
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Hyundai i20 I
Miłe auto o neutralnej, dość skromnej sylwetce. Dobry silnik, dobre wykonanie...Z pewnością nie jest to limuzyna...nie jest to też wóz sportowy...to po prostu dobry samochód.
~POLICE10
Hatchback 5d 1.2 84KM 62kW
Hyundai i20 II
Bardzo dobre auto, dobry stosunek jakości do ceny. Świetnie prezentuje się wizualnie. Jestem z niego bardzo zadowolony. Oglądałem kilka innych samochodów w podobnym przedziale cenowym i Hyundai wywarł najlepsze wrażenie.
~Kondzio
Hyundai i20 I
Wcześniej jeździłem Fiestą dieslem rocznik 2006. Auto awaryjne i przy i20 po prostu prymitywne. Pracuję jako PH także samochód mogę ocenić obiektywnie ponieważ spędzam w nim naprawdę sporo czasu. i20 ma dosyć plastikowe wnętrze ale jego walory użytkowe i ergonomia są wg. mnie na 5. Bardzo wygodne twarde fotele, prosta intuicyjna obsługa, dobra mechanika. Hyundai pozytywnie mnie zaskoczył.Naprawdę dobre auto. Myślę że lepsze od Skody którą...
~roksiński
Hyundai i20 I
Dobrze choć zdecydowanie Skoda Fabia była lepsza pod każdym względem. Gdyby poprawili srodek, zadbali o szczegóły typu kluczyk (jak w fso), to byłoby bardzo dobrze. i20 umieszczam pomiędzy skodą fabią a toyotą yaris (podobne gabaryty, ale jeszcze gorszy środek, dramatycznie ubogie wyposażenie). Na pewno i20 jest lepszy od wynalazków typu opel corsa czy ford fiesta (konsola wykonana chyba ze źle zmielonych plastikowych butelek).
~Kudłaty
Hyundai i20 I
Są poważne wpadki tak jak ta z klamkami, które obcierają lakier, jak i we wcześniejszej fazie produkcji rdzewiejące klapy bagażnika. Ale podobno już się z problemem klap uporali. Przynajmniej tak deklarują. Mimo małego przebiegu (niecałe 8 tys. kilometrów), już wszystko wewnątrz trzeszczy, stuka, piszczy. Nie budzi to zaufania do marki, a wręcz przeciwnie. Zniechęca. No i ten fatalny lakier. Całokształt oceniam jako bardzo przeciętny.
~i20
Hyundai i20 I
Wszystko zależy od przeznaczenia samochodu. Optymalny wybór dla osób poszukujących samochodu na dojazd do pracy. Bezpieczny, wygodny i tani w utrzymaniu, a przy okazji w razie czego zawiezie i więcej osób. Jeśli ktoś jeździ w terenie, gdzie są warunki na wyprzedzanie to musi się liczyć ze słabą elastycznością. Raczej miękki lakier.
~Mariusssz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC 85KM 63kW
Hyundai i20 I
Hyundai i 20 Lift 2013r 1.2 benz, 86KM, LPG. Po przejechaniu 120 tyś km po Warszawie. Spalanie LPG: Trasa 6-8L (100-110km/h) Miasto: 8-10L Plusy: 1. Oszczędny, niezawodny i bezobsługowy silnik. Rozrząd na łańcuchu (nie piszą nic o wymianie więc trzeba kontrolować stan zużycia, na teraz ok). Hydraulika zaworów (niezbędna do LPG). 2. Fabryczna instalacja gazowa, bezproblemowa i bardzo dobrej jakości. Przy przebiegu 120 tyś nie ma oznak...

Dziennik kosztów dla Hyundai i20

5,3
6,9
7,2
~kurde@gazeta.pl
Hyundai i20 I
W 100% jakość adekwatna do ceny. Silnik - ok. Plastiki wewnątrz lepiej niż się spodziewałem. Wygląd - fantastyczny. Długo szukałem auta. Miałem klika marek z segmentu B na tapecie. Padło na i20. Na ostatniej prostej miałem do wyboru Grande Punto i właśnie Hyundaia. Wybrałem i20. Za te cenę wyposażenie które daje producent i jakość jest bezkonkurencyjna. POLECAM.
~Wojtek Lipinski
Hyundai i20 I
Za ta kase i wyposazenie.to konkurencja nie ma szans
Hyundai i20

AUTOCENTRUM.PL S.A.