Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d (86)

~Masuka
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Jeden z lepszych zakupów jakich dokonałem. Godny polecenia.
~sti
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Auto wygodne, w miarę przestronne. Niezbyt dużo pali, niezawodne. Jednak zestopniowanie skrzyni biegów jest koszmarne. Do tego auto nie rusza płynnie, albo sie dławi, albo wyje na wysokich obrotach. Dodam, że że jeżdzę już 25 lat ... więc to nie jest kwestia umiejętności.
2,6
~pawcio
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
W porównaniu do Toyoty Yaris Hyundai wypada bardzo słabo. Na początku wyglądają podobnie przeciętnie. Toyota po dużym przebiegu wygląda podobnie jak w dniu zakupu. Niestety Hyundai już nie.
3,3
~iwo3
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Po dwóch awariach- pomimo pierwszych plusach- jest to auto przeciętne- albo mam pecha i na mnie trafił koreański \"bubel\"
~kamyk
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Oglądałem przed zakupem i porównywałem m.in. Toyotę Yaris, FOrd Focus, Fiesta, Fiat Grande Punto, Skoda Fabia, Opel COrsa, MItschubishi COlt, Kia Rio - a naprawde czepiałem sie wszystkich szczegolow i jezdzilem wiekszoscia z nich jazdami probnymi i tylko Kia Rio byla w stanie mnie zastanowic nad wyborem (wygral wyglad zewnetrzny wybrany przez moja dziewczyne:)Cenowo z takim wyposazeniem nie znajdziecie auta.
~autopasje
Hatchback 5d 1.6 CRDi 115KM 85kW
autem robiłam na codzień około 150 kilometrów poprzedni właściciel nie wiem co z nim robił auto sprzedałam za 12 tyś złotych zmieniłam na volvo c70 ale nie ważnie hyundai zepsuł mi się poważnie raz gdy zobaczyłam że jest wyciek z chłodnicy od razu poleciałam do mechanika naprawa kosztowała mnie 400 zł więc nie jest to jakoś super drogo no i standardowo wymieniałam amortyzatory itp amortyzatory kosztowały razem chyba 450 zł także nie drogo...
~kajtek1
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Auto wygodne,tanie i komfortowe za tą cenę nie dostanie sie podobnego /szukałem -wybrałem hiu/
3,7
~Tadek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Moją ocenę opieram na jeździe testowej .Różnymi samochodami Przejechałem już 800 tys km.
3,1
~kamilekk
Hatchback 5d 1.6 CVVT 126KM 93kW
Auto wypada mizernie na tle konkurencji bardzo słaba jakość materiałów, słabe zabezpieczenie antykorozyjne i wiele wad konstrukcyjnych
Dziennik kosztów dla Hyundai i20 I Hatchback 5d
6,7
7,6
~Piotr
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Auto sprawia dobre wrażenie. Jeśli już muszę podać mankamenty to trochę plastiki trzeszczą na nierównych drogach.
Hyundai i20 I Hatchback 5d