Ocena kierowcy - Hyundai i20 II Hatchback 5d

Silnik 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Rok produkcji 2018
Hyundai i20 II Hatchback 5d 1.0 T-GDI 120KM 88kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo zwawy w polaczeniu z i20stka, fajne wrazenia z jazdy
silnik 1.0 T-GDI 120 KM, i20 z tym silnikiem auto jest bardzo dynamiczne, wrazenia z jazdy super, auto "sztywniejsze" niz fiesta ( jak kto woli ) poki co brak uwag, mam wersje GO PLUS, czyli navi, klima, alu,kamera cofania, panoramiczny dach itd...w tej cenie wolalem wziac full i20, niz i30, bo wg mnie roznica niezbyt wielka. waga auta + ten silnik uwazam za super wyjscie, w 4 dorosle osoby spokojnie mozna jechac. Nie widzialem nigdzie opinii i20-stki z tym motorem, wiec wpisuje ja raczej jako pierwszy, silnik stosowany przez hyundaia w wiekszych autach, w tym jak wspomnialem pelni role dynamicznego.
Poki co bez uwag, 3cylindry i turbo, wg mnie na ten moment super. Są to stosunkowo młode silniki hyundaia, nie znalazlem tez konkretnych informacji nt wad czy usterek. W i20stce silnik 120 konny daje frajde z jazdy.
bez zarzutu, lewarek wskakuje plynnie, bez zacięć, cicho.
Raczej wrzucilbym go do "twardych", jak kto woli. Jeśli ktos szuka porownania z fiestą bo mam, to uwazam ze fiesta lepiej wybiera nierownosci.
poki co bez zadnych oznak negatywnych
OK, w swojej wersji mam kamere cofania i czujniki, bez nich uwazam ze tez byloby ok.
szyby szybko odparowuja, klima dziala bez zarzutu.
tutaj pozytywne zaskoczenie, naprawde w tej klasie "aut malych" blisko mu do golfa czy i30stki, i tez miedzy innymi wybralem taka opcje.
przy 140 km/h z silnikiem 1.0 T-GDI 120 km, spokojny warkot silniczka, mily dla ucha.
przeglad za 13000 km, wiec brak danych
zalezy, moj egzemplarz kosztowal 16900 Euro, w tej cenie jak wspomnialem dostalem czujniki parkowania, kamere, asystenta pasa ruchu, navi, dach panoramiczny, alufelgi 16, przyciemniane szyby, tempomat i inne.
brak
brak