Ocena kierowcy - Hyundai i20 II Hatchback 5d

Czarny89, 5 lat temu
Silnik 1.4 CRDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2015
Hyundai i20 II Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW 2014-2015 - Oceń swoje auto
Polecam auto każdemu! Kto lubi mieć spokojną głowę a nie jeździć od garażu do garażu poszukując kolejnego magika. Zero problemów, auto ma w środku mnóstwo miejsca jak na takie pozornie małe auto. 4 dorosłe osoby mogą podróżować bardzo komfortowo. Do tego jakość i spasowanie materiałów na 6+ owszem są gdzie nie gdzie twarde plastiki ale to auto klasy B. Do tego dwukolorowa tapicerka brązowo/czarna wygląda przepięknie. Auto sprowadziłem z za granicy bo na naszym rynku mało kto decydował się na najwyżej doposażona wersje. Która kosztowała ponad 60tys. Natomiast auto warte tych pieniędzy. Najmocniejszy silnik 1,4 crdi jest bezobsługowy, żadnych problemów do tego auto nie posiada koła dwumasowego jak większość diesli na rynku co zdecydowanie obniża koszta utrzymania. Do tego automatyczna klimatyzacja, asystent zmiany pasa ruchu który świetnie się sprawdza np w nocy w deszczu gdy nie widzimy lini na jezdni, 6 biegowa skrzynia, fotochromatyczne lusterka, przyciemniane fabrycznie szyby piękne felgi 16" pełna elektryka szyb lusterek, klimatyzowany schowek, asystent wspomagania ruszania pod wzniesienie, świetny system Bluetooth kierownica wielofunkcyjna, ogranicznik prędkości, tempomat, rozbudowane funkcje komputera spalanie czas servis itd. piękne ledowe światła , światłami do jazdy dziennej, soczewkowe reflektory, klimatyzowany schowek, rewelacyjne czujniki parkowania przód tył z wyświetlaczem pokazującym odległość, światła coming home oraz powitalne Wejścia 6 poduszek itd. w każdych drzwiach miejsce na butelkę 1litrowa dodatkowo przy podłokietniki 2 cup holdery na większy i mniejszy napój. AUTO PRAWIE IDEALNE. Hyundai oraz kia zrobiła niesamowity postęp technologiczny jeśli chodzi o samochody i oferuje to czego niemi cka konkurencja już nie potrafi przynajmniej za te pieniądze, ale przede wszystkim niezawodność. Spalanie auta najniższe jakie zrobiłem na trasie to 4,2 ale średnio wychozi 5,7 Moim zdaniem warto szukać lepiej doposażonych modeli, bo naprawdę w trakcie użytkowania daje nam wiele radości .
Kod silnika D4FC wystarczy poczytać, może kultura pracy na zimnym nie jest najlepsza ale rekompensuje to bezawaryjnością! Polecam każdemu idealna moc do tego auta żeby płynnie się nim poruszać
Jedyny mankament to zbyt twarde zawieszenie. Super sprawa to aktywne wspomaganie kierownicy podczas większych predkosci fajnie się utwardza
Brak jakichkolwiek
Brak