Ocena kierowcy - Hyundai i30 I Hatchback

aprox99, 9 lat temu
Rok produkcji 2010
Hyundai i30 I Hatchback 1.4 109KM 80kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Inne
Hałas w środku o wiele większy niż w getzu dyskfalifikuje ten samochód,normalnie Fiat 125 był cichszy.Nie rozumiem skąd średnia 4,22 coś tu nie gra chyba przesiedli się wszyscy z malucha.Miałem Getza 67 KM i był cichszy i miał lepszy silnik.Staram się obiektywnie ocenić
Gdzie są ta 109 KM,czuje się na 90 KM.Mam Mini 75 KM i ciągnie lepiej.przy maksymalnej prędkości obrotomierz wchodzi prawie na czerwone pole.Spalanie normalne dla tej klasy
Biegi wchodzą doskonale ,brakuje 6.Niektórzy piszą że chaczy.U mnie znów biegi wchodzą idealnie,zresztą jak w poprzedniku getzu
Fajne twarde zawieszenie bez bujania.Wiem dla niektórych za twarde ale mam dość bujania
Super siedzenia,Mondeo IV ma gorsze ale hałas i silnik niweczą wszystko.Auto wyje przy 120 jak stado wilków
Wszystko fajnie pod ręką nie mam się do czego doczepić,jedynie po co włącza się klima przy nawiewie na przednią szybę?
Najgłośniejszy samochód mojego życia,Getz klasę niższy był cichszy.Albo jakiś feler albo coś nie tak.Na oponach zimowych innej marki to samo,to nie opony tylko konstrukcja
zużycie na krótkich dystansach w mieście około 8.3L,na Autostradzie przy 130km/h 6L.Inni nie są lepsi chyba tylko w katalogu
nie miałem żadnych usterek ani drobnych ani dużych.Tylna wycieraczka zatruymuje się niekiedy w innym miejscu ale może ten typ tak ma

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 109KM 80kW [l/100km]

6,4