Szukaj

Radio.

  • Hyundai i30 I Hatchback 1.6 126KM 93kW 2007-2012
  • Autor: Kris_99
  • Kategoria: instalacja elektryczna
I jeszcze jedna wada która ponoć została odziedziczona po KIA Ceed. Nagle znika radio, tzn nie wyświetla sie na niebiesko panel, tzn wogóle sie nie wyśwetla. Przyciski nie reagują po prostu nic. Znajomy z KIA Ceed poradził mi wyciągnięcie bezpiecznieków z tabicy bezp. znajdującej sie po stronie kierowcy (taka zółta kostka z 2 bezp. 15A w samym środku tablicy). Manewr ten powoduje RESET audio i radio wróciło do życia. Nie mniej jednak jest to fabryczna wada i potwierdził mi to kolega jeżdżacy Ceed-em. Jemy tak poradzili mechanicy z serwisu. Pytanie tylko dlaczego nie ma na to sposobu naprawy. W książce auta nic takiego nie wpisują wiec powinni naprawiac no nie ?
Czy usterka wystąpiła u Ciebie?
Wystąpiła: 16
Nie wystąpiła: 1

Wystepowanie tej usterki w zależności od przebiegu

Komentarze

MS _ Wiesz co - co możesz zrobić skoro serwis umywa ręce. Mi wgrali nowe oprogramowanie do radia (tak mówią) i nic się nie zmieniło. 1x do roku mam taką sytuację i wyciągam bezpiecznik i tyle. Serwis Hyundai jest do d...y.
To samo było z odklejającymi się odbojami amortyzatorów. Jeździłem i co przyklejali raz, drugi i co dalej odpadły po 2-3 mc-ach .ŻENADA
Odpowiedz
Wlasnie wczoraj umarlo moje radio w i30 od 2 mc strzelalo ale wracalo az do wczoraj ciemno i glucho co robic zobacze te bezpieczniki moze reanimuje .
Odpowiedz
Mam dokładnie to samo co Kris_99. Uderzenie w głośnikach i cisza. Nic nie reaguje, ale po jakimś czasie samo wraca. Nie udawało mi się dojechać do serwisu bo się włączało złośliwie :D Jednak raz dojechałem i stwierdzono, że jest to znana im usterka, ale nie wiedzą co robić. Żałosne!
Odpowiedz
omg sam jestes wada bylo kliknac dark
Odpowiedz
Kolego masz gwarancje skorzystaj z niej ja nie mam zadnych problemow z radiem a w porównaniu z innymi markami z orginalnym radie i glosnikami to to jest ekstra
Odpowiedz
Hyundai i30 I Hatchback