Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW 2007-2010 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macho
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Mam wersję comfort - nic dodać nic ująć, rzeczywiście komfort. Za podobnie wyposażone auto innych (np. niemieckich czy francuskich koncernów) trzeba zapłacić znacznie więcej. A w cenie zakupu był lakier metalik, alarm, ubezpieczenie, listwy boczne i dywaniki. Zapłaciłem cenę katalogową, zarejestrowałem i wyjechałem z salonu... I jeżdżę do tej pory.
~Igor
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Przy zakupie wszystkie dodatki (alarm, metalik, listwy boczne oraz pakuiet ubezpieczenia na pierwszy rok)były w cenie samochodu. Za te same pieniądze nie byłoby szansy na podobnie wyposażone auto z innym znaczkiem na masce. A tamte też nie są idealne.
~d.k
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Samochód praktycznie się zwrócił małym spalaniem. Uwzględniając możliwość odliczenia VAT i podatku oraz jego obecną cenę. Porównując z wersja benzynowa. Poza tym cena wyjściowa też była przyzwoita.
~miccal4
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
porównywalne kompakty z tym jakże bogatym wyposażeniem były droższe o kilkanaście tysięcy, po 3 latach nadal nie wiem dlaczego mial bym wydać na przepłaconego wieś wagona lub oszczędzającą na wszystkim toyote
~remek
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Przy zakupie przyjemność. Potem zaczynaja się schody, zwłaszcza w serwisie (ceny przeglądów i napraw). Polecam bardzo uważne przeczytanie warunków gwarancji PRZED zakupem.
~Roman
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Moim zdaniem jest zrobiony z gustem. Jest elegancki, bez tandetnych ozdobników. Za te pieniądze w tzw. uznanych markach, musiałbym zapłacić ok. 15000 zł więcej...
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
j/w - płacimy mniej i dostajemy mniej, niestety głównie mniej jakości wykonania, niezawodności niektórych części i podzespołów.
~Robert
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Za tą cenę można mieć Citroena C4, ale uważam że Hyundai i30 jest ładniejszy, większy, szybszy i bardziej niezawodny.
~AndrewP
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
W moim przypadku b dobrze, ale cena katalogowa ok. 70 tys to chyba ten stosunek trochę obniża.
~Yanek
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jedyną konkurencją dla i30 jest Kia. Widziałem oba i nie wahałem się ani chwili - wybrałem i30.
Hyundai i30 I Hatchback