Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW 2007-2010 (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macho
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
W mojej ocenie bez zarzutu - wydajna klima, dobre nawiewy (z pewnym zdziwieniem odkryłem nawiewy na tył samochodu pod przednimi fotelami - ale działają tylko w pozycji nawiewu \"na stopy\", co jest też trochę niekonsekwentne). Jedna rada - obsługi automatycznej klimy trzeba się nauczyć. Pamiętajmy, że jak samochód postoi parę godzin w słońcu na parkingu, to temperatura wewnątrz jest dużo wyższa niż na zewnątrz np. jeżeli termometr zewnętrzny...
~Robert
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Mam klimatyzację manualną i w pełni wystarczy zarówno w upały jak i zimą do ogrzania. Bardzo fajnie dopracowany tryb ogrzewania przedniej szyby łącznie z wycieraczkami w przypadku ich zamarznięcia - bardzo przydatne zimą.
~ewstan
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Układ bardzo cichy i wydajny. Wentylator na 2 biegu, bez włączonej klimy w bardzo wilgotne i deszczowe dni nie ma najmniejszego problemu z odparowaniem szyb. Natomiast ogrzewanie po 5 kilometrach w mroźne poranki jest w pełni wydajne.
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Automatyczna klima stara się schłodzić z szybkością światła, więc trzeba się nauczyć obsługi, żeby nie wyłysieć od nawiewów. Na serio - bardzo wydajny system i przyjazny dla użytkownika.
~miccal4
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
poprawna, nic mnie nie drażni, a i szyby przednie za bardzo nie parują jak w innych markach, al gdyby, to wydajna klima załatwia sprawę
~TOM
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
W CIEPŁE DESZCZOWE DNI SZYBY STRASZNIE PARUJA.POMAGA TYLKO ZAŁACZONA KLIMATYZACJA.SAM ZIMNY NAWIEW NIE DAJE RADY.
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nawiewy powietrza pionowe - chłodzą głównie prawą rękę na kierownicy. Bardzo nieprecyzyjne nastawy automatycznej klimy.
~d.k
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Na przyzwoitym poziomie. Z racji diesla trochę długo się nagrzewa, ale potem już wszystko ok.
~Igor
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Też 4,5 - trzeba się przyzwyczaić do obsługi automatycznej klimy, bo w przeciwnym razie można się przeziębić.
~remek
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Obsługa automatycznej klimy wymaga przyzwyczajenia, ale potem idzie jak z płatka. Poza tym bez zastrzeżeń.
Hyundai i30 I Hatchback