Lista ocen Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting (17)

~sikor
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Autem jeżdżę od 1,5 miesiąca. Duuużo dobrych opinii się naczytałem, lecz "dynamiczny silnik" to abstrakcja. Silnik 1,6 GDI każe nam wydorośleć i kulturalnie obchodzić się zarówno z autem, jak i pozostałymi użytkownikami dróg. Startowanie ze świateł ze starym golfem 1,9 tdi, niestety lepiej odpuścić. Po utemperowaniu temperamentu... mimo wszystko gorąco polecam maszynę.
~Ja
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Nie ma auta doskonałego, a na pewno nie jest to i30. Dałbym 4,5 gwiazdki, gdyby była taka opcja. Jestem bardzo zadowolony z Hyundaia, ale są pewne niedociągnięcia, nawet biorąc pod uwagę cenę.
~Kamil
Hatchback 5d Facelifting 1.6 MPI 120KM 88kW
Wersja comfort. Generalnie autko fajne do komfortowego przemieszczania się. Spalanie nie najgorsze, w mięscie i na trasie przy 130-140 średnio 7.0 pali
~Przemo Tychy
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Spalanie poniżej 6 litrów w cyklu mieszanym. 800 km na baku to nie problem. Ale zapomnij, ze jesteś fanem Kubicy. (Silnik)
~Sławomir
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak na razie bardzo dobry samochód. Nie ma się za bardzo do czego doczepić. Może jedynie skrzynia biegów mogłaby być bardziej precyzyjna. Samochód z zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie, podobnie jest z wnętrzem. Pod tym względem jest dużo lepiej niż w nowym Hyundaiu, który jest po prostu brzydki.
~MIKOLAJ
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW