Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 2015-2016 - Oceń swoje auto

Hyundai
i30
II
Hatchback 5d Facelifting
1.6 CRDi 136KM 2015-2016

Oceny Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 2015-2016

12 % lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia ( 4,07 )

dodano 24.08.2016 przez

Zakup samochodu poprzedziłem solidna analizą rynku w zakresie kompaktów do 100 tyś. zł. w jej ramach koncertowałem się na wyposażeniu, jakości wykonania oraz wrażeniach z jazdy. Hyundai I30 był ostatnim modelem którym testowałem i w mojej opinii jest najbardziej optymalnym wyborem. Posiadam najbogatszą wersje Premium z bardzo bogatym a co najważniejsze świetnie działającym wyposażeniem w to wpisuje się bardzo dobry silnik i bardzo dobrze działająca skrzynia biegów.

dodano 13.09.2017 przez

Nie ma auta doskonałego, a na pewno nie jest to i30. Dałbym 4,5 gwiazdki, gdyby była taka opcja. Jestem bardzo zadowolony z Hyundaia, ale są pewne niedociągnięcia, nawet biorąc pod uwagę cenę.