Lista ocen Hyundai i30 II Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW 2012-2015 (11)

~Andrzej
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
Auto niemal idealne. Do ideału brakuje mu kilku koni ale w zupełności wystarczające dla kierowców bez wyścigowych aspiracji. Osiągi porównywalne z 115 konnym silnikiem forda, za to dzięki 6 biegowej skrzyni znacznie większa kultura pracy. Autostrada 160 km/h bez stresu, przy spalaniu 7-8 l/100km. Zdecydowanie rekomenduje wersje komfort +, ponieważ zawiera kilka bardzo potrzebnych drobiazgów (bluetooth, oświetlenie kabiny, centralny pilot)
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
Silnik cichy, zrywny - nawet w serii. Ma strasznie krótkie pole działania. Moc czuć od 2200 do 3200 a to wiąże się z bardzo częstym wachlowaniem drążkiem.. Obecnie jestem po modyfikacji auta z 90 na 115KM i teraz to dopiero to jeździ...Czasy wyprzedzania spadły o 2-3 s na każdym z biegów. (Silnik)
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
Ogólnie auto bardzo udane. Autem robię ok. 2000 km. miesięcznie i od roku wizyty w warsztacie były tylko trzy. Po zakupie wymiana oleju i filtrów, później po 15. tys. km ponownie wymiana oleju i filtrów i dwa tygodnie temu przy wymianie opon okazało się, że jedna nakrętka była źle nakręcona i został zerwany gwint na szpilce - wymiana 50 zł. Tak po za tym bez zastrzeżeń.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
Nie byłem przekonany do tej marki a miło się zaskoczyłem
~Radek78
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
130tyś brak uwag nie klekocze jestem bardzo zadowolony elastyczny silnik (Silnik)
~marta
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolona że wybrałam tą markę i ten model. Do tej pory nie miałam z nim problemów. Ceny przeglądów do przyjęcia spalanie dużo mniejsze w porównaniu do poprzedniego samochodu. Mi 90 koni wystarcza dzięki temu mało mi pali
~Dominik toreto
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
zrobione 140 tys bez problemów wszystko idealnie pracuje ani grama oleju nie bierze (Silnik)
~damian
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
Spalanie jest mniejsze niż myslałem jeśli się operuje z głową gazem latem w trasie mogłem zejść ponieżej 4 litrów. Srednio na trasie 4-4.2 w mieście ok 5 litrów zimą w miescie na krótkich odcinkach przy dynamicznej jedzie 5.7. Najmniej przy ekonomicznym stulu do 90-110 na godzine wykręciłem 3.7. i30 zrobiłem dopiero 74tyś zobacze jak będzie dalej. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~gacek
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
spalanie miło mnie zaskoczyło moc jak na 90 koni jest dużo mocniejsza niz 90konna benzyna dzieki turbo. Przyzwoity rodzinny samoćhód (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~kudlaty
Hyundai i30 II Hatchback 5d