Lista ocen Hyundai i30 III Wagon (32)

~MMM
Wagon 1.6 CRDI 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód w swoim przedziale cenowym. Silnik CRDI 115km (z AdBlue) jest dosyć dynamiczny. Rewelacyjne zużycie paliwa (3.7l/100 przy spokojniej jeździe, 5l średnia, 6l po mieście z dużymi korkami). Zużycie Adblue po 12 tys. km zostało jakieś 1/8 zbiornika (przy odbiorze była tylko połowa zbiornika). Jedyna wada to dziwnie przełożenia skrzyni biegów, trójka jest zdecydowanie zbyt długa a komp chce by wrzucać szóstkę już przy 80-90kmh.
~paKi
Wagon 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Rewelacyjny samochód za rozsądne pieniądze, i30 tej generacji to najkorzystniejsza oferta na rynku samochodów używanych z tych roczników. Posiadam wersje kombi, jest praktyczna, rodzinna, bezawaryjna, silnik 1.0 t-gdi 120KM bardzo elastyczny, ekonomiczny, na autostradzie do 170 km/h jest naprawdę żwawy. Względem wyposażenia, polecam wersje z navi, automatycznie auto prezentuje się o niebo lepiej w środku niż z radiem analogowym.
~Affir
Wagon 1.0 T-GDi 120KM 88kW
1.0 turbo 3 cylindry, ale na trasę rewelka, mało pali i przyspieszenie też dobre. (Silnik)
~Adix
Wagon 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Zrobiłem autem od zakupu lekko ponad 120 tys. Silnik rewelacja, mało pali ok 5,5 w trybie mieszanym, na spokojnie można omijać wszystko co się wlecze na drodze, jestem miło zaskoczony, auto do tego pakowne i świetnie wyposażone jak za te pieniądze, deklasuje rywali.
3,6
~Uzytkownik
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Wymieniłem praktycznie same negatywne rzeczy, reszta jest bardzo dobra. Auto wybrałbym ponownie, jestem z niego zadowolony
2,1
~Rozczarowany.
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Ekonomiczne spalanie i na tym się kończy. Czar pryska gdy Auto zaczyna się sypać i to wszystko po kolei. III najbardziej wadliwa i awaryjna generacja. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Golem
Wagon 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Samochód ekonomiczny z bardzo elastycznym silnikiem benzynowym, bezawaryjny przy prawidłowym serwisowaniu, ciekawie zestopniowana skrzynia, ogólnie 5na5
~Witek
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW