Lista ocen Hyundai i40 Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW 2012-2015 (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chili
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Nie wiem czym jeździli ludzie, którzy twierdzą, że w i40 jest dużo miejsca, chyba Skodą Fabią. W tej klasie standard wyznacza Mondeo i Accord. W porównaniu z nimi i40 to wyjątkowa cienizna. Bagażnik owszem duży, ale próg załadunku jest wysoko a tylna szyba zachodzi bardzo daleko do tyłu, przez co klapa jest bardzo mała i trudno włożyć jakiś większy gabarytowo przedmiot. W dodatku po złożeniu foteli nie mamy bynajmniej dużej dziury tylko taką...
~robert_stajuda
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Pasażerowie, którzy jechali ze mną pierwszy raz byli za każdym razem pozytywnie zaskoczeniu ilością miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Trzech dorosłych facetów z tyłu daje radę. Na co dzień jeździ tam trójka moich pociech, w tym dwie na fotelikach.
~Kb
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Żaden samochód w tej klasie nie daje tyle przestrzeni. Jeździłem: Toyota Avensis 2013, VV CC 2013, Opel Insignia 2013 - ten ostatni to porażka jeżeli chodzi o ilość miejsca !
~tomasz
Sedan 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo wygodny fotel kierowcy. W zimie duży plus za podgrzewanie foteli i kierownicy. Na tylnej kanapie mnóstwo miejsca.
~Piotr 83
jestem bardzo pozytywnie zachwycony mam duzo miejsca jak w audi A6