Lista ocen Hyundai ix20 (57)

~Roki
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Autko jest pakowne i zwinne, niestety troche paliwozerne
~konrad
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Bardzo dobry stosunek jakość/cena. 125KM + 6biegów pozwala na dynamiczną jazdę (nie czuć, że jedzie się rodzinnym minivanem). Zaskakująco przestronny i praktyczny. Ciekawe wnętrze. Dobre audio z USB i zdalnym sterowaniem
~2B2
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Autko naprawdę super ,fajne jak ma jakieś dodatkowe wyposażenie ,akurat mój był sprowadzony z Belgi max opcja Kamerka przydatna sprawa .W zimie fotele skórzane muszą mieć podgrzewanie bo trochę w du..ę zimno:) Ale tak to bez zastrzeżeń polecam w 100 % zwłaszcza silnik 1.4 benzynę .Za max opcję trzeba trochę dać mój mnie wyszedł koło 40 tyś zł ale było warto:) jestem mega zadowolony .
4,1
~T.Nalepa
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Silnik pracuje cicho na niskich obrotach.Dopiero powyżej 120 km/h zaczyna być słyszalny. (Silnik)
~adaś
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
auto na swoje gabaryty pali nieco za dużo w trybie miejskim. Na trasie rewelacja 5,6. Kommfort i elegancja materiały wykończeniowe doskonałe. Nieco za głośne zawieszenie ale to raczej wina ulic w miecie niż auta ( więcej podróżuję po mieście niż na trasie) to jest mój 13 samochód więc nie będzie za długo u mnie ale nie ze względu na jakość - autko jest super następny będzie też Hyundai
~Witek
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Przy przebiegu 14700 Robilem geometrie poprawiono nastawy o 7 minut rozbierzny byl teraz 0,0 (Układ jezdny)
~Jacek
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
na razie Ok, choć mógłbyhttp://www.autocentrum.pl/system/img/sticky_social_tabs/facebook-right.png być dynamiczniejszy (Silnik)
2,8
~Adam
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Pomysł dobry, niska jakość. Dużo ukrytych wad fabrycznych do których nie przyznaje się wytwórca. Nie polecam
~Edi
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Drogi trzyma się świetnie. Jak na razie żadnych usterek. (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Hyundai ix20
7,3
8,6
9,1
~mirek
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
moc wystarczająca. Sprawdza się dodrze w mieście jak i w trasie. Cisza w kabinie. (Silnik)