Lista ocen Hyundai ix20 (57)

~aper 33
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Zbyt duże spalanie szczególnie w miescie ok.9,2 na trasie przy wolnej jezdzie 7,0-7,3. poza tym bardzo wygodne ,wyciszone,nowoczesne. Niepotrzebnie oszczedzano na braku pełnej regulacji fotela pasazera.Trzeba sie nauczyć nim jeżdzić bo gaz delikatny że strach przycisnąć. Za dużo biegów, są zbyt \"krótkie\".Ale ogólnie dosyć fajne autko jak za tą cenę.
3,3
~Zbyszek. G.
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Spalanie dolicz litr na 100 km,co do spalania fabrycznego.Ceny przęglądów jak z kosmosu. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~grzechu
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Przy bardzo spokojnej jeździe komputer pokazuje 6,9 l/100 km, a w rzeczywistości po litrażowaniu muszę dodać od 10-15%. Czyli wychodzi około 7,5. Koszmarne spalanie. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~mirek
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Do spokojnej jazdy idealna, a jak trzeba przyśpieszyć to doskonale zmienia bieg. (Skrzynia biegów)
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
PRZEJECHAŁEM TYM AUTKIEM 160 TYSIĘCY KM.BEZ ŻADNEJ USTERKI!NIEZAWODNY.WYMIENIŁEM TERAZ AKUMULATOR,TARCZE HAMULCOWE-I TO WSZYSTKO!
~nowy 73
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Przy mało oszczędnej jeździe spala ok 9l LPG. Przy spokojnej da się zejść do 8.2l LPG (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~igor
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
ogromna - większa niż u konkurentów z wyższej klasy (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~W.
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Cały samochód jest super, za te pieniądze nie dostanie się niż lepszego w tak dobrym wyposażeniu (Stosunek jakość/cena)