Lista ocen Hyundai ix35 SUV (111)

~Robert
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Bardzo przyjemne auto. Fajnie się jeździ, dobre wykończenie i wyposażenie.
~Kaniaa
SUV R 2.0 CRDi 136KM 100kW
Z racji, że to nowy model i przebieg mam niewielki za dużo nie napisze, ale póki co jestem super zadowolony, w szczególności spalaniem.Na mieście 8,5 litra ON, w trasie np. Opole-Warszawa do 160 km/h średnio pokazał 7 litrów ON. Wygodny, dużo miejsca. Wersja Comfort posiada to co potrzebuje przeciętny użytkownik. Przed kupnem długo zastanawiałem się nad marką HYUNDAI, ale zrobiłem spore rozeznanie np. wśród znajomych "laweciarzy" i na pytanie...
~jurek
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
bardzo ładny, przestronny o dynamicznym silniku z dobrymi osiągami, doskonałe zawieszenie idealne na nasze drogi
~Caparzowrc
SUV R 2.0 CRDi 136KM 100kW
Jak narazie żadnych problemów. Autem przejechałem ponad 5.000 km. dodatkowo jest gwarancja na 5 lat bez limitów kilometrów. Żaden japończyk w tym segmencie nie oferuje czegoś takiego.
3,8
~Szymon skierka
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Auto jak za ta cenę i wyposażenie jest Oki. Narazie miałem jedenproblem znikł mi sofy w komputerze i nie mogłem odpalić auta kosz duży ! Brak 6 biegu!
~Artur
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Krótkie przełożenia na biegach początkowych, ale jak już się rozpędzi to idzie dobrze. (Silnik)
~Sławek
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
prowadzi się dobrze , jestem zadowolony, dobrze trzyma się drogi , Nic dodać nic ująć (Układ jezdny)
2,8
~Leoteam
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Zastosowano do tej jednostki marnej jakości materiały. Łańcuszek rozrządu mimo że powinien być dożywotni rozciąga się tak że napinacze nic nie dają i lata jak w rowerze. Podobnie jest z pompom oleju która wykonana jest z miernych materiałów. (Silnik)
~Adam
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto nie jest szatanem ale do spokojnej jazdy zamontowany silnik 1.6 benzyna z bezpośrednim wtryskiem paliwa spokojnie daje radę! (Silnik)
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35 SUV
7,6
10,7
~PawcioJ
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego auta, na pewno polecam tym którzy się wahają.
Hyundai ix35 SUV