Oceny Hyundai ix35 SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW 2010-2013

Najnowsze oceny Hyundai ix35 SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW 2010-2013

3,5
~parass@interia.eu
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Auto ma swoje wady i to poważne. Przede wszystkim rozczarowuje silnik. Jakość materiałów we wnętrzu nie najwyższych lotów ale na co dzień tego nie widać. Design wg. mnie jest bardzo fajny i to zadecydowało o zakupie. Zarówno to jak auto wygląda na zewnątrz i wewnątrz. Naprawdę przyjemnie się w nim siedzi i miło się na nie patrzy. Wracając do materiałów to wygląd mają dobry ale są podatne na uszkodzenia. Np. srebrne elementy na kierownicy są...
3,4
~Jacek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Wydaje się spory i wygodny, niestety to tylko złudzenie. Mały bagażnik, niewygodna pozycja za kierownicą, nie da się dobrze ustawić. Pomimo sporej mocy silnik nie daje rady go dobrze ciągnąć, Nieprecyzyjny układ kierowniczy. Jeżdżę nim 3 lata, zrobiłem prawie 100 tys. km, ale chyba już wystarczy.
~Sławek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Dużo pali ? Bzdura. Pierwszy samochód, który pokazuje realne spalanie. Sprawdzone po tankowaniu "pod korek". 9,5 litra na 100 km w mieście jest dobrym wynikiem. W trasie spokojnie schodzi na 8,3 z klimatyzacją. Demonem mocy nie jest, ale gdybym chciał powariować to bym kupił SRT z HEMI. Zwykły rodzinny samochód. Plus za zwykłego automata a nie CVT czy dwusprzęgłową skrzynię - generator kosztów. Ogólnie samochód w miarę mało awaryjny, taki na 4+.
2,7
~Staszek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
auto takie sobie, ale wersja silnikowa - nie polecam, przeciętne osiągi przy bardzo dużym spalaniu. Trzeba pomyśleć o gazie a ten odradzają w tym silniku. Zdecydowałem o sprzedaży i zakupie innego auta. Ix35 może być, ale ten silnik to pomyłka
2,3
~janek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Najgorsza konfiguracja na jaką się wpakowałem. Sprzedałem więc mogę już to napisać. Ten silnik z automatem słabo jedzie i pali ponad miarę. Wyjściem miał być gaz, ale to okazało się całkowita porażką. Nie polecam nawet wrogowi.
~zadowolony
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
ci co piszą że IX35 z silnikiem benzynowym pali dużo, że jest mułowaty itp. poprostu są niezorientowani, coprawda dopiero po 1,5 tyś km samochód zaczął palić dużo mniej. To najładniejszy samochód w swojej klasie a jeżdziłem wcześniej RAW-4 oraz peugeotem 4007, bez porównania lepszy okazał się IX35

Usterki Hyundai ix35

Hyundai ix35 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~kweglewski@wp.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
w sumie żonka jest zadowolona w końcu to ja zajmuję sie naprawa autka P.S. dla zainteresowanych model opon letnich Khumo w który zostały wyposażony ix 35 w chwili wyjazdu z salonu nie jest dostępny w sprzedaży w kraju w przypadku zamiaru kupna nowej opony ( zniszcenia poprzedniej ) UPS!
~magique@op.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Byc moze ocena jest troche na wyrost(po 100tys kilometrow moze ulec zmianie)ale na tle konkurencji auto wypada bardzo dobrze. Nie jest nudne ani bezplciowe. Zaprojektowane w sposow ktory wprawia w zaskoczenie nie tylko posiadaczy(nawet tych stereotypowych pseudo fanow marek niemieckich ktorzy na glos krzycza, ze to koreanski badziew a po cichu jak nikt nie patrzy ogladaja auto z kazdej strony na podjezdzie sasiada).
~Wiesław
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Uważam, że za tą cenę auto jest niemal perfekcyjne. Materiały wykończeniowe są poprawne. Zasiadając do auta ma się wrażenie prowadzenia auta wyżej klasy. Jeździłem wcześniej też Kugą. IX25 bije go na głowę.
2,2
~Edward
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Nie kupujcie z gazem. Jak już to bez i samemu zakładać. Elektryka i zawieszenie też o sobie dają znać. Dziś wybrałbym inne auto.
Hyundai ix35 SUV