Lista ocen Hyundai Kona I Crossover (19) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek F
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Pracuje bardzo dobrze. Nie odczuwa się zmiany biegów. Trzy tryby eco, comfort i sport powodują zmiany biegów przy różnych obrotach. Przy sport auto przyspiesza naprawdę imponująco.
~arkadiusz_m
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Skrzynia dwusprzęgłowa. Zmienia biegi bardzo płynnie i szybko. Jedyną uwagę mam do zbyt wczesnego wrzucania wyższego biegu, wg mnie obroty są ciut za niskie.
~arkadiusz_m
~Grzesiek
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Lubi na tempomacie na wzniesieniach zrzucić biegi o 2 stopnie w dół, trochę przy tym szarpiąc, hałasując i denerwując kierowcę.
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Fajnie przełącza biegi . Zwłaszcza w trybie sportowym daje dużo radości i frajdy z jazdy autkiem.
~Fafik
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo dobra, dwusprzęgłowa, choć troszkę słabsza od DSG z grupy VW.
Dziennik kosztów dla Hyundai Kona I Crossover
7,4
~_416Si_
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
trochę szarpie: przy odpalaniu auto-startu, przy niezdecydowanej jeździe
Hyundai Kona I Crossover