Lista ocen Hyundai Kona I Crossover (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Witam.Żona zastanawiała się miedzy Tusconem a Konom padło na Konę ze względów na nieco mniejsze wymiary i jak dla kobiety łatwość parkowania.Silnik 1.0 super nasze spalanie Średnie czy na trasie ok 500km.czy do 100km. ok 6l na 100km. zawieszenie tył troszeczkę zbyt twarde,cała reszta super.oceniam ten samochód Jako zawodowy kierowca oraz człowiek wychowany przy majsterkowaniu przy starych volvo,polonez,fiat,itd.oceniam samochód na 5,niestety...
~iceman
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Bardzo fajna linia auta agresywna a zarazem wysublimowana i nowoczesna w salonie zakochałem się w przodzie auta reflektory i grill.Szkoda że producenci nie pozwolili sprzedawać kony w wersji IRON MAN jaka była prezentowana na targach w dniach premiery.Jest dynamiczny jak trzeba i chcąc nie chcąc czasem trasy zmuszają nas by jechać eco wtedy auto zaskakuje spalaniem na poziomie 5l miłe dla oka choć kiedy się szaleje bierze 10l i nawet okiem...
~Marek
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Przy tel klasie samochodu i niemale cenie: spalanie - zby duze - normsa to 8-10 L/100 i to niezaleznie od trybu - powyzej 80-10km spalanie wzrasta na trasie pow 110 KM/h - od razu 10-11, brak skladanych lusterek, fotel pasazera zbyt nisko, zaglowki-zenada, czesto oszukuje czujnik cisnienia opon, bardzo glosny w srodku, bardzo dobre przyspieszenie, malo miejsca w bagazniku -przy kole zapasowym zmniejszony bagaznik
~Krzysztof
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Zanim dokonałem zakupu testowałem wszystkie marki crossoverów jakie są w Polsce. Wrażenie zrobił na mnie silnik i automat ,a jeżdżę od 20 lat tylko automatem. Szukałem auta długości Golfa (DSG) bo jeżdżę głównie po mieście .Kona spełnia te kryteria pomimo ,że spala o 1(jeden) litr więcej ale komfort jazdy nieporównywalny . No i cena , za topowe marki trzeba z tym wyposażeniem dopłacić od 40 tys. -100 tys.
~Rafal
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Generalnie jestem zadowolony, szczególnie z właściwości jezdnych. Silnik 1.0 przewidywałem że nie będzie demonem prędkości. Ale o dziwo w trasie przyjemnie się jedzie, gorzej moim zdaniem wygląda warszawski styl jazdy tj. od świateł do świateł do 80 km/h, tutaj przydałoby się więcej mocy. Bardzo fajnie prowadzi się ten samochód, w środku jest cicho. Powiedziałbym, że samochód idealny na "przedmieścia".
~Jarek F
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Auto nieduże ale wygodne, zwinne i ładne (to oczywiście sprawa gustu). Do tego napęd 4x4, mocny silnik i fajne zawieszenie powoduje że jazda nim sprawia przyjemność. Opisuję swoje doświadczenia z początków użytkowania bo na pewno komuś się przyda kto stoi przed decyzją zakupu. Nie da się mojej oceny rozpatrywać pod kątem awaryjności bo na to oczywiście za wcześnie.
~Grzesiek
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Auto smok, co by nie robić 10l łyknie niezależnie od stylu jazdy. Jest to auto do zabawy w okolicach miasta. Na długie trasy niewygodny, głośny i paliwożerny. W mieście na krótkie trasy od świateł do świateł da dużą przyjemność. Sam drugi raz bym nie kupił choć to ładne miejskie autko.
~_416Si_
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Brak elektrycznego składania lusterek, zwykle żarówki z tylu. Siedzenie pasażera z przodu niskie i bez regulacji, zakres regulacji zagłówków niedostateczny, pchają głowy do przodu, no chyba ze ktoś ma garba. ... przy tej cenie to nieporozumienie.
~Fafik
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo fajne, dynamiczne auto. Najbogatsza wersja, mnóstwo dobrze działających gadżetów, rewelacyjny silnik, wyświetlacz HUD, wspaniałe diodowe reflektory. Naprawdę spoko auto. Daję 4,5 gwiazdki.

Usterki Hyundai Kona I

Hyundai Kona I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysztof
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Świetny samochód za rozsądną cenę. Prowadzi się rewelacyjnie, spala w cyklu mieszanym 6,3 litra. Dla mnie super. Gdyby jednak bagażnik był większy... Odkrywam go już pół roku i cieszę się z jazdy. Polecam!
Hyundai Kona I Crossover