Lista ocen Hyundai Kona (54)

~Krzysztof
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Zanim dokonałem zakupu testowałem wszystkie marki crossoverów jakie są w Polsce. Wrażenie zrobił na mnie silnik i automat ,a jeżdżę od 20 lat tylko automatem. Szukałem auta długości Golfa (DSG) bo jeżdżę głównie po mieście .Kona spełnia te kryteria pomimo ,że spala o 1(jeden) litr więcej ale komfort jazdy nieporównywalny . No i cena , za topowe marki trzeba z tym wyposażeniem dopłacić od 40 tys. -100 tys.
~Świstak
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Ogólnie jest bardzo dobrze, ale w szczegółach można wiele poprawić.
~Karolina
Crossover 1.6 CRDi 136KM 100kW
Przełączanie się między trybami pracy, dużo fajnych dodatków poprawiających komfort jazdy jak podgrzewane siedzenie czy kierownica a także czujnik deszczu, asystent utrzymania pasa.
~Łukasz
Crossover Electric 39,2 kWh 136KM 100kW
Zrywny, sprawny, oszczędny. Sporo pali pod obciążeniem. Nie nadaje się do jazdy autostradą z dużą prędkością. (Silnik)
~Artek
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Po trzech latach użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że był to dobry zakup. Średnie spalanie z tego okresu (26000 km) to 5 l/100km. Jazda po różnych drogach, większość po powiatowych, miasto i szybkiego ruchu. Najlepiej wypada spalanie jeśli się przejedzie powyżej 10 km i zdąży się rozgrzać silnik, wówczas spalanie przy spokojnej jeździe oscyluje w okolicach 4,0 -4,4 l/100km. Bez problemu można jechać w dłuższą podróż w cztery osoby - miejsca...
~E8OGDAN
Crossover Facelifting 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
DOBRA JAZDA FELGI16 OPONY CALO ROCZNE CROSSCLIMATE OD SAMEGO POCZATKU.W TRYBIE ECO HAMOWANIE MANETKAMI REWELACJA.NIGDY NIEROZLADUJE SIE BATERIA 12 V[TO NIE TOYOTA]
~Mandzik
Crossover Electric 39,2 kWh 136KM 100kW
Auto świetnie się prowadzi. Wysoki moment obrotowy dostępny w każdym momencie robi swoje.
~Michał
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Witam.Żona zastanawiała się miedzy Tusconem a Konom padło na Konę ze względów na nieco mniejsze wymiary i jak dla kobiety łatwość parkowania.Silnik 1.0 super nasze spalanie Średnie czy na trasie ok 500km.czy do 100km. ok 6l na 100km. zawieszenie tył troszeczkę zbyt twarde,cała reszta super.oceniam ten samochód Jako zawodowy kierowca oraz człowiek wychowany przy majsterkowaniu przy starych volvo,polonez,fiat,itd.oceniam samochód na 5,niestety...
~Sławek
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Do 90km/h cicho. Powyżej 130 zdecydowanie za głośno. (Wyciszenie)
Dziennik kosztów dla Hyundai Kona
7,3
~Marek
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Przy tel klasie samochodu i niemale cenie: spalanie - zby duze - normsa to 8-10 L/100 i to niezaleznie od trybu - powyzej 80-10km spalanie wzrasta na trasie pow 110 KM/h - od razu 10-11, brak skladanych lusterek, fotel pasazera zbyt nisko, zaglowki-zenada, czesto oszukuje czujnik cisnienia opon, bardzo glosny w srodku, bardzo dobre przyspieszenie, malo miejsca w bagazniku -przy kole zapasowym zmniejszony bagaznik
Hyundai Kona