Oceny Hyundai Lantra I 1.8 128KM 94kW 1991-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Lantra I 1.8 128KM 94kW 1991-1995

~kostek
Sedan 1.8 128KM 94kW
Miałem kolejno trzy Lantry i podejrzewam , że następna też będzie Lantra lub większa Sonata. Jeżeli trafi się używany egzemplarz bez "większych przygód" i przyzwoicie eksploatowany z "udokumentowanym życiorysem" to jest to samochód nie do zdarcia. Należy tylko po gwarancji unikać większości tak zwanych autoryzowanych serwisów i znależć sobie jeden porządny warsztat /a to wcale nie jest łatwe/.Tylko w przypadku poważnej usterki podjechać do...
4,1
~tommator
Sedan 1.8 128KM 94kW
bardzo przyzwoite, wygodne rodzinne auto, do 150 tys praktycznie bezawaryjny, teraz dopiero zaczęły "wychodzić" polskie drogi - łożyska, amortyzatory, inne elementy zawieszenia. Pierwsze`awarie elektryki (cetralny el szyb)Pojawiły się mikro ślady rdzy. Silnik nadal żyleta !! Generalnie spokojnie polecam nawt egzemplaże 6-8 lat z przebiegiem w ok 100tys - dobry stosunek ceny do osiągów i jakości
~Outsider
Sedan 1.8 128KM 94kW
Za tą cene z takim przebiegiem i taką mocą nie kupis sie samochodu w takim stanie. Marka może troche u nas mało znana ale zaryzykowałem i jestem bardzo zadowolony
~davvid1@op.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
za te pieniądze nie kupisz lepszego auta tej klasy, z takim wyposażeniem i bez zadnej korozji w takim roczniku
4,1
~Robert
Sedan 1.8 128KM 94kW
niech "żółtki" dalej tak robią, to będzie można jeździć niedrogo i wygodnie
~dobrowolskim@lasy.com.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
kupowałem z pewnym sceptycyzmem ale przekonałem sie do marki HYUNDAI - jest w porżądku
~RICARDOS
Sedan 1.8 128KM 94kW
bez problemów (podrasowany na 182 km!)diabeł ogień z dolotu idzie!!! (Silnik)
~NieAmator
Sedan 1.8 128KM 94kW
5 za sprawność troszke jest głośno ale to przez złe wyciszenie auta. Auto wciąż bez waryjne (Silnik)
~narta3030@wp.pl
niezawodny model samochodu!