Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi 1.6 114KM 84kW 1996-2001 (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sssyk1
Kombi 1.6 114KM 84kW
Hmmm,auto kupiłem z przebiegiem 123000,ale to chyba tylko na liczniku,wydaje się że ma coś koło dwa razy tyle i na dodatek jakieś przygody w Niemczech.Było bardzo tanie więc kupiłem i od razu do mechanika.Chłopaki na warsztacie doszukali się że auto miało jakąś stłuczkę,ale nie było mocno uszkodzone.Wymieniłem rozrząd,kazałem posprawdzać głowicę,zrobili i całe auto wyszło coś około 4200.Do dzisiaj jeżdżę codziennie,auto ani razu nie zawiodło.
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Bez problemów przy normalnej eksploatacji, po 10 roku użytkowania w zasadzie trzeba po kolei wszystko wmieniać, alternator, pompa wody, elem. zawieszenia. LPG II gen. Lovato z AL700 z 2004r. - sterownik padł po 4 latach.
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
ROZLECIAŁ SIĘ MECHANIZM WYCIERACZEK PRZEDNICH - 190ZŁ ORYGINAŁ W ASO ORAZ PIASTA TYLNEGO KOŁA - 150ZŁ JC ORYGINAŁ PRAWIE 700ZŁ POZATYM NIC
~KB
Kombi 1.6 114KM 84kW
Po dwóch latach użytkowania używanego wcześniej auta jest bardzo dobrze. Minimalne, konieczne wymiany i to wszystko.
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
No tu zawód..padła pompa oleju :( Koszto wymiany z wymianą innych niezbedych rzeczy - 2 tys. zł :( No ale cóż..bywa.
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Brak... Landrynka jeszcze nigdy mnie nie zawiodła na tyle, by trzeba było dzwonić po lawetę.
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Wymieniłem sprzęgło z racji, że poprzedni właściciel to zaniedbał. A tak wszystko ok :)
~beryl ewaipiotrswiech@wp.pl
Kombi 1.6 114KM 84kW
nic poza standardowymi wymianami po zakupie auta( rozrząd,paski,świece,filtry,olej)
~OO
Kombi 1.6 114KM 84kW
tutaj na szczęście nigdy mnie nie zawiódł :)
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Poważnych usterek nie stwierdziłem.
Hyundai Lantra II Kombi