Ocena kierowcy - Hyundai Lantra II Sedan

MaS, 16 lat temu
Rok produkcji 1999
Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Jestem z auta bardzo zadowolony, polecam każdemu kto ma ograniczony budżet, a chce niezawodne auto. Podobno Lantra jest robiona w dużej mierze na japońskich częściach Mitsubishi. Hyundai to bez wątpienia najlepsza koreańska marka.
silnik cichy, autko bardzo zrywne
przebieg już spory i od jakiegoś czasu zdażają się problemy z "wchodzeniem" pierwszego biegu
naprawdę fajnie, auto się prowadzi precyzyjnie i pewnie, dobre i trwałe zawieszenie
widoczność dobra we wszystkie strony, jedynie trzeba wyczuć przód podczas parkowania, bo linia przedniej maski mocno schodzi w dół i nie widać gdzie się kończy :-)
autko mam bez klimy, a zimą dobrze i szybko się nagrzewa
W każdym kierunku pełno miejsca, nawet w 5 osób będzie wygodnie. Nie polecam natomiast dla rodziny z 3-ką dzieci. Przy dwóch fotelikach nie ma miejsca na trzeci, ale to w końcu nie Van.
bez zastrzeżeń - tak jak powinno być
w mieście trochę za dużo (ok 11 litrów), w trasie przy 130 pali jakieś 7l
nie ma równych w stosunku jakości do ceny
wysiadło mi tylko automatyczne wysuwanie anteny
miałem przez 2 lata użytkowania (40.000 km) 2 awarie: silniczek krokowy oraz kabel wysokiego napięcia (obie rzeczy w sumie eksploatacyjne). W obu przypadkach dojechałem do warsztatu o własnych siłach. Poważniejszych usterek brak, a auto już ma swoje latka i niemały przebieg
Hyundai Lantra II Sedan