Oceny Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001

Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001

~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto niezawodne nigdy nie odmówiło posłuszeństwa.Auto dla innego grona kierowców, nie wyjeżdżone przez młodociancyh niewyżytych kierowców. Jeżeli cenisz sobię wygodę i niechętnie zostawiasz pieniądze w portfelu mechaników trafny wybór. Nie sądze żeby w tego typu autach ktoś cofał liczniki jak ma to miejsce w wszelkiej maści sprowadzonych z pierwszej ręki ,,niemcach".
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Śmiało mogę polecić to auto dla rodziny dość dobrze wykończone, dobrze wyposażone i wygodne jak za te pieniądze a przede wszystkim niezawodne.Przejechałem nim około 30 tyś km w ciągu 2 lat teraz ma około 180tyś przejechane i myślę ze jeszcze sporo przejedzie. Ludzie nie ma się co bać hyundaia części dostęne i w cenach takich jak do pancerwagenów.POLECAM
4,1
~MaS
Sedan 1.6 114KM 84kW
Jestem z auta bardzo zadowolony, polecam każdemu kto ma ograniczony budżet, a chce niezawodne auto. Podobno Lantra jest robiona w dużej mierze na japońskich częściach Mitsubishi. Hyundai to bez wątpienia najlepsza koreańska marka.
4,1
~matiqu
Sedan 1.6 114KM 84kW
jezeli chodzi o caloksztalt auto naprawde godne uwagi dla niezbyt wymagajacych kierowcow, przestronne! przede wszystkim wygodne! nawet na jednorazowe 1000km uwierzcie mi
~memes
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto tanie niezawodne i bezproblemowe pogratulować koreańcom pomysłu i wykonania
~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
na 4+ samochod bardzo dobry tylko z malymi wadami czasami denerwujacymi ale nie zastanawialbym sie czy jeszcze raz kupic to auto. HYUNDAI zdecydowanie ok
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW
8,3
3,5
~Lukasz
Sedan 1.6 114KM 84kW
Ogólnie samochód bardzo dobrze wyposażony. Koszty utrzymania jednak spore.
~Łuki
Sedan 1.6 114KM 84kW
Super samochód pod każdym względem, Koreańczycy naprawdę pokazali klasę!!! Inne firmy moga im pozazdrościć.
~Shoger
Sedan 1.6 114KM 84kW
Fajne auto !!ladna sylwetka za naprwde małe pieniadze!!Polecam jezeli ktos szuka innego auta niz wszytskie!!
~karolmo@o2.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Super auto o pięknym wyglądzie mini limuzyny wygodny i przestronny
Hyundai Lantra II Sedan