Oceny Hyundai Lantra II Sedan

Oceny Hyundai Lantra II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Lantra II Sedan

~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto niezawodne nigdy nie odmówiło posłuszeństwa.Auto dla innego grona kierowców, nie wyjeżdżone przez młodociancyh niewyżytych kierowców. Jeżeli cenisz sobię wygodę i niechętnie zostawiasz pieniądze w portfelu mechaników trafny wybór. Nie sądze żeby w tego typu autach ktoś cofał liczniki jak ma to miejsce w wszelkiej maści sprowadzonych z pierwszej ręki ,,niemcach".
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Śmiało mogę polecić to auto dla rodziny dość dobrze wykończone, dobrze wyposażone i wygodne jak za te pieniądze a przede wszystkim niezawodne.Przejechałem nim około 30 tyś km w ciągu 2 lat teraz ma około 180tyś przejechane i myślę ze jeszcze sporo przejedzie. Ludzie nie ma się co bać hyundaia części dostęne i w cenach takich jak do pancerwagenów.POLECAM
~Mistrz
Sedan 2.0 139KM 102kW
Za te pieniądze wart uwagi. Posiada pełne wyposażenie i jest niezawodny. Automat jest bardzo komfortowy. Może nie wyróżnia się w tłumie, ale zawsze dowiezie do celu. Czuje się w nim niezawodnego japończyka - Mitsubishi :)
~Jazon
Sedan 1.8 128KM 94kW
Ogulnie samochód oceniam pozytywnie bo jeszcze mnie nie zawiódł i mam nadzeję że podczas jakiegoś dalszego wyjazdu nie zawiedzie. Pojazd był garażowany i jak narazie nie widać na nim znacznych oznak korozji ale to pewnie do czasu.
~Michał
Sedan 2.0 139KM 102kW
Niedrogie auto o znakomitym wyposażeniu. Kiedy go kupowałem w 2000 r. dostałem, w cenie gołego Golfa 1.6, dwulitrowy samochód z klimą, pełną elektryką, hamulcami tarczowymi. Pomimo lat niedbania o niego nie chce się popsuć, pomimo tylko okazyjnego serwisowania. 12 letni samochód, który poddałem przeglądowi w Stacji Kontroli Pojazdów wykazał jedynie gumkę do wymiany w zawieszeniu.
~MaS
Sedan 1.6 114KM 84kW
Jestem z auta bardzo zadowolony, polecam każdemu kto ma ograniczony budżet, a chce niezawodne auto. Podobno Lantra jest robiona w dużej mierze na japońskich częściach Mitsubishi. Hyundai to bez wątpienia najlepsza koreańska marka.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wb
Sedan 1.5 88KM 65kW
Samochód tani, niezawodny. Warto dbać o terminowe przeglady. Wymienione przeze mnie usterki to tylko wina braku kontroli (zapieczone hamulce, uszkodzone uszczelnienie koła) lub niefachowej naprawy (uszczelnianie pokrywy na silikon).
~MACIEJ
Sedan 2.0 139KM 102kW
TYLKO HYUNDAI TYLKO HYUNDAI TYLKO HYUNDAI TYLKO HYUNDAI TO NIE PRAWDA ŻE NIE MA CZĘŚCI SĄ WSZĘDZIE NO ALE JAK KTOŚ MYŚLI ŻE AMORTYZATOR KOSZTUJE 90 ZL TO NIC DZIWNEGO ŻE WYBRZYDZAJĄ A KUPCIE SOBIE DO AUDI LUB BMW 2000 ROK AMORTYZATORY :) KRÓTKO DOBRE WYPOSAŻENIE ZA MAŁĄ CENE I NIE KRADNĄ
~andrzej: nowaccy@satfilm.net.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Jest to mój drugi hyundai (poprzednio accent 1,5) i napewno nie ostatni. Trochę mam pretensji do dystrybutora aut w Polsce, zachowuje się jak za czasów PRL-u, brak troski o klienta-użytkownika.Interesują się tylko sprzedażą nowych aut, a co z org. akcesoriami do już kupionych aut zaskoczyły mnie oferty w sklepach Chorwacji,czy Grecji. U nas oferta org. akcesoriów praktycznie nie istnieje.
~matiqu
Sedan 1.6 114KM 84kW
jezeli chodzi o caloksztalt auto naprawde godne uwagi dla niezbyt wymagajacych kierowcow, przestronne! przede wszystkim wygodne! nawet na jednorazowe 1000km uwierzcie mi
Hyundai Lantra II Sedan