Ocena kierowcy - Hyundai Lantra II Sedan

Shoger, 14 lat temu
Rok produkcji 1996
Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik 1.6 gls jest naprwde godny polecenia przy dobrym spalaniu swietne osiagi!!
Fajne auto !!ladna sylwetka za naprwde małe pieniadze!!Polecam jezeli ktos szuka innego auta niz wszytskie!!
Silnik godny polecenia ale lubi duże obroty w porównaniu z niemieckimi autami!!
Skrzynia to prawie najgorsza rzecz w tym aucie ponieważ nie ma tej plynnoSci wbijania biegOw tylko to glosnośc przełórzeń ale czuc jaki bieg się wbija!!
Wspomaganie dobre ale buja nim na boki przy większych prędkościach i czasami mam wrażenie ze niewiem jak ten samochód się zachowa ale ogólnie ok!!na dziurach żle ale na dobrych nawierzchniach super!!
Widocznosc jest naprawde dobra !!Bardzo duże lusterka wszytsko widac!!do tyłu troche gorzej ale łatwo sie przyzwyczaic!!
Naprwde super!!wszytsko tam gdzie ma byc !Mi sie podoba!!
Szybko sie nagrzewa ale takzę chłodzi !!takze klima ok!!
Przestrzen to jest atut tego zauta!!z przodu jest duzo miejsca mam 190cm wzrost mieszcze sie zarowno z przodu jak i z tyłu !!z tyłu jak ta to klase napwde duzo miejsca!!
Wyciszenia tragedia bynajmniej dla mnie przy 120km/h bardzo glosno szumi jak niemiem to najgorsza strona tego !!
Zuzycie jest znosne troche mniej w miescie i byłoby super ale na trasie bajka!!od 8 do 10 lpg przy naprwde szybkiej jezdzie!!przy160km/h tej nie wiecej niz 10!!
polecam!!za tą kase nie kupicie lepszego auta niech sie schowaja golfy i fordy !!hyundai jlantra naprwde jest od nich duzo lepszy!!
narazie nic sie n ie popsuło zrobiłem reczny i z tyłu hamulce i narazie jest spoko oby tak dalej!!
narazie ok ale slyszalem ze paski lubia sie zrywac takze dbajcie oto!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 114KM 84kW [l/100km]

11,5