Dodaj swoją ocenę

Oceny Hyundai Matrix – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Matrix

~ewelina :)
Hyundai Matrix I
jest to super samochod niby maly ale za to ile miejsca w srodku, jak na ten niewielki silnik i 3 cylindry niezle ciagnie do przodu
~Jarek (Pomorze) part. II
Hyundai Matrix I
To moj drugi wpis nt tego samochodu. Jezdze nim juz od ponad 2 lat. Bylem nim wiele razy w Czechach, Krakowie, w zeszlym roku na Ukrainie. W zeszylm tygodniu zaliczylem Aachen, Maastricht i Bruksele, w wiekszosi przypadkow z trzema badz czterema pasazerami. Polecam to autko kazdemu, zwlaszcza rodzinkom z 2 dzieci. Szczerze mowiac to autko nie ma w sobie wiele finezji, ale jest nie do zdarcia.
~Wojti
Hyundai Matrix I
Jako główny samochód w podróżującej bardzo dużo 3-5 osobowej rodzinie - nie do pokonania!
~Al Bundy
Hyundai Matrix I
Samochod sluzy mi bez problemow od ponad 4 lat. Bagaznik nie za duzy, ale da sie zabrac czteroosobowa rodzine na wakacje. Sportowa jazda raczej nie wchodzi w gre, ale w koncu nie do tego ten samochod ma sluzyc - a mocy wystarcza na komfortowa jazde.
~Marek
Minivan 1.8 122KM 90kW
Hyundai Matrix I
Matrixa odkupiłem od brata, który miał go niemal od nowości i jak mówi samochód nie do zdarcia. Wymieniał jedynie olej i 1 raz klocki hamulcowe. Jeżdżę nim nadal i nie wymaga wciąż żadnych napraw. Biorąc pod uwagę ceny samochodów używanych, sądzę że to najlepsze auto w tej klasie. Na pewno lepszy od Scenica, którego miałem, i to pod każdym względem. Może nowy nie sprzedawał się dobrze jak czytam, bo był ponoć brzydki i stąd mała popularność na...
~Krzysztof
Hyundai Matrix I
Auto kupione od handlarza z założoną przez niego instalacją LPG ze stanem licznika 83000 km (patrząc po zużyciu raczej wiarygodny). Po zakupie wymienione paski, łącznik elastyczny wydechu, klocki przód i 2 miesiąec później chłodnica, bo była rozszczelniona (mimo, że nie uderzona). Kupiony dla żony, która po poprzedniku musiała mieć auto wysokie, nieduże, ale jednocześnie pojemne. Wygrał z Merivą, Fusionem itp. Nie ukrywam, że w wyborze...
~Ben.
Hyundai Matrix I
Auto rewelacyjnie funkcjonalne około 30 schowków.Przewoziłem płyty meblowe 2,5mX 0,7 przy zamkniętym bagażniku.Zawieszenie przyjemnie sztywne-przewidywalne.Dotąd jeżdziłem VW nami myślałem że nie ma nic praktycniejszego na świecie a tu koreaniec rewelacja.
~Artur
Hyundai Matrix I
Kupiony fabrycznie nowy , ale roczny. Dotychczas wymieniłem: opony, 1 żarówka leflektora, klocki hamulcowe (130 zł-zdarłem podczas wypadu do Norwegii), wycieraczka szyby tył i przód, paski klinowe wszystkie (popękane), lozysko napinacza paska (12 zł). Czyli wszystko w normie.
~Grizzly7
Hyundai Matrix I
Gdyby silnik pracował ciszej i miał wyższy moment obrotowy przy niższych obrotach kosztem paru KM byłoby chyba bardzo dobrze.
~Martyna
Hyundai Matrix I
Matrixa trudno uznać za dzieło sztuki, chociaż projekt najlepszego stylisty na świecie trudno podważyć. Nie jest to na pewno auto, które wieje nudą i niewspółczesną linią nadwozia. Prosta, bryła karoserii nie rzuca się w oczy, ale kilka szczegółów stylistycznych dodaje jej atrakcyjności. Oko cieszy linia boczna z dużymi szybami szybami i zgrabny kształt nadwozia, a także oryginalnie zaprojektowany pas tylny z nietypowo poprowadzoną szybą...
Hyundai Matrix

AUTOCENTRUM.PL S.A.