Szukaj

Dane techniczne Hyundai Matrix – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5
Średnica zawracania
11.3 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4025 mm
Szerokość
1740 mm
Wysokość
1635 mm
Rozstaw osi
2600 mm
Rozstaw kół - przód
1485 mm
Rozstaw kół - tył
1485 mm

Wymiary wewnętrzne

Całkowita długość wnętrza kabiny
1880 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1440 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1240 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
1284 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
350 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Hyundai Matrix

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Hyundai Matrix
Porównaj parametry
Hyundai Matrix
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Hyundai Matrix
Hyundai Matrix