Oceny Hyundai Pony III

Oceny Hyundai Pony III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Pony III

~Łukasz
Sedan 1.5 72KM 53kW
W tamtym roku byłem w Hiszpanii ponad 5000km, w tym roku po wymianie zaworu, na drugi dzień po naprawie zrobiłem ponad 4000km -odwiedziłem moim Pony Neapol Myślę że jak na autko z 1994 roku to wyniki całkiem zadowalające :)
~klentax@o2.pl
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
co prawda mam pony od niecalego roku ale jestem z niego bardzo zadowolony. zawsze bylem nastawiony anty do koreancow ale w koncu sie przelamalem. I ciesze sie z tego powodu, szczegolnie jak widze astry z tego rocznika z przegnitymi nadkolami jestem dumnu ze mam koreanca:-)
~lubiarz@gazeta.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
poza kilkoma usterkami:spawanie tlumika, koncowki drazka..... nic mi sie przez 2 lata nie przydazylo. Pali po miescie ok 9 - 10 litrow, na trasie 7, predkosc max na prostej 165, mułowaty strasznie, cieżko sie w PL wyprzedza, auto raczej dla dojrzałego kierowcy, nie dla kobiet, bez wspomagania, ale chce go sprzedac, bo kupilem rower:)
~sdanhel@op.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Moj pierwszy samochod i nie zaluje ze wybor padl wlasnie na Pony. Przekonalem sie do Hyundaia i powiem ze japonskie dobre a koreanskie jeszcze lepsze bo tansze. Mam go juz piec lat, przejechalem nim prawie 100tys. i mysle ze jezeli go rdza nie wtrabi do tego czasu to jeszcze drugie tyle przejedzie. Lubie ten samochod i nawet mi sie on podoba i nie zamienilbym go za zaden innny, chyba ze na nowy. Pozdrawiam wszystkich wlascicieli Pony!
~mihal
Sedan 1.3 58KM 43kW
Mimo wielu niedociągnięć, samochód jest idealny do krótkich dojazdów do pracy itp. A przedewszystkim jest TANI ! . Kupiłem go ze względu na udokumentowany przebieg i ze względu na cenę. Polecam ludziom ze spokojniejszym temperamentem.
~JuMar
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Bezawaryjny samochód, za małe pieniądze o niskim zużyciu gazu 7 litrów LPG w trasie przy 100km/h. Polecam wszystkim. Jestem miło zaskoczny. Spodziewałem sie czegoś innego. kolejny samochód - chyba Hundai Sonata ....
3,2
~lukas89
Sedan 1.5 72KM 53kW
Pomimo że samochód ma już swoje lata i przeżył już swoje lata świetności jest to dobre auto w sam raz do dojeżdżania do pracy:)z instalacją LPG jeżdzi się prawie za darmo:)
3,5
~Larix
Sedan 1.3 58KM 43kW
Auto kupiłem mocno wyeksplatowane więc moja opinia jest subiektywna.
4,1
~bartek-b@epf.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Auto godne uwagi. Samochód w rodzinie od wiosny 1998r czyli jakieś 9 lat. Odkupiłem go od Ojca tej wiosny i naprawde jestem zadowolony. Bardzo dobre auto na studencką kieszeń.
~gangsterka
Sedan 1.5 72KM 53kW
Jeździłam Vectrą, Renault 19 , Audi 80 ale PONY w ogóle sie nie psuje i mało paliiii....Polecam ten samochód dla ludzi bez aspiracji sportowych